تور آنتالیا

icon zaminتور آنتالیا

تور آنتالیا به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان و پنجمین شهر معروف کشور ترکیه و باتوجه به عدم نیاز به ویزا برای سفر به این شهر ساحلی یکی از بهترین مقاصد گردشگردی برای ایرانیان به حساب می آید. اگر قصد خرید تور ارزان قیمت و لحظه آخری آنتالیا را دارید می توانید با همکاران ما در شرکت آریسا پرواز تماس حاصل فرمایید.

pkgپکیج تور آنتالیا شامل چه خدماتی می باشد؟

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما (پرواز ایرانی یا ترک)
  • 6 شب اقامت هتل با خدمات برد هتل (صبحانه، ناهار، شام و نوشیدنی)
  • بیمه مسافرتی
  • تور لیدر فارسی زبان

 zamanتور لحظه آخری آنتالیا

معمولا پکیج های تور آنتالیا به صورت هفتگی ارائه می شود و برخی ها معتقدند اگر تور آنتالیا را به صورت لحظه آخری خریداری کنند قیمت بهتری خواهد داشت. ولی این روش همیشه کاربردی نیست و ایام پیک هر چه به تاریخ مد نظر نزدیک تر می شویم قیمت تور افزایش بیشتری خواهد داشت. قیمت تور آنتالیا در هر فصل تغییر خواهد کرد. در فصل بهار و تابستان قیمت هتل افزایش بیشتری خواهند داشت و در نتیجه آن تور آنتالیا با توجه به آب و هوای مناسب این فصل برای تفریحات آبی قیمت بیشتری خواهد داشت. پس تور آنتالیا در فصل تابستان و نوروز گران تر از فصل پاییز و زمستان خواهد بود. حتما قبل از خرید تور آنتالیا از همکاران ما در شرکت آریسا پرواز مشاوره رایگان دریافت کنید تا بهترین زمان برای سفر به آنتالیا را برای شما در نظر بگیرند و از پکیج ها و آفرهای لحظه آخری تور آنتالیا مطلع شوید.

flightدر حال حاضر تور آنتالیا به چه صورت برگزار می شود؟

در حال حاضر تورهای آنتالیا به صورت زمینی و هوایی در حال برگزای هستند که تورهای هوایی محبوبیت بیشتری نسب تورهای زمینی دارد و بسیار راحت تر است. تورهای هوایی آنتالیا با پروازهای ایرانی و ترک انجام می شود که پرواز های ایرانی به فرودگاه اسپارتا و دنیزلی می رود و مسافرین می بایست با ترانسفر زمینی به هتلشان در آنتالیا بروند که فاصله این فرودگاه ها تا شهر آنتالیا حدود 3 تا 4 ساعت با ماشین می باشد و پروازهای ترک که مستقیم به فرودگاه آنتالیا می رود و به نسبت پروازهای ایرانی ترانسفر فرودگاهی بسیار کمتری دارد. در نتیجه برای مسافرین بسیار راحت تر است و به خاطر مسیر بسیار کمتر و راحتی بیشتر قیمت تورهای آنتالیا با پروازهای ترک نسبت به پروازهای ایرانی گران تر است و تور آنتالیا با پرواز ایرانی تور ارزان قیمت محسوب می شود. تورهای زمینی آنتالیا برای آن دسته از مسافرینی که به سفرهای جاده ای علاقمند هستند نیز محبوبیت دارد و به نسبت تورهای هوایی بسیار ارزان تر است. در تورهای زمینی آنتالیا معمولا 30 ساعت در راه هستید و معمولا این تورها در فصل تابستان و عید نوروز به فروش می رسد.

 تورهای آنتالیا در شرایط کرونا

برای سفر به ترکیه و آنتالیا در شرایط کرونا اگر دو دوز واکسن کرونا را زده باشید و از دوز دوم 14 روز گذشته باشد، دیگر نیازی به انجام تست پی سی آر در مسیر رفت نیست و با ارائه کارت واکسن کرونا می توانید به ترکیه و آنتالیا سفر کنید ولی در زمان برگشت به ایران حتما باید تست کرونا با اعتبار 72 ساعت از پرواز برگشت بدهید و تست منفی خود را به فرودگاه ارائه کنید.

tarkibiتورهای ترکیبی استانبول و آنتالیا

 برای گردشگران ایرانی تورهای ترکیبی استانبول و آنتالیا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا هم می توانند از جاذبه های توریستی شهر استانبول لذت ببرند و در فروشگاه ها و برند های شهر استانبول خرید پوشاک خود را انجام دهند و هم از ساحل زیبا و دلنشین آنتالیا بهره ببرند و به استراحت بپردازند. راحت ترین روش برای انجام تور ترکیبی استانبول و آنتالیا، رفت به فرودگاه آنتالیا و برگشت از فرودگاه استانبول می باشد و برای رفت از آنتالیا به استانبول استفاده از پروازهای داخلی کشور ترکیه می باشد.

hotelهتل های آنتالیا

آنتالیا با توجه به داشتن هتل های متعدد میتوان با هر نوع بودجه ایی هتل دلخواه خود را انتخاب کنید. معمولا هتل های آنتالیا دارای خدمات صبحانه، نهار، شام و نوشیدنی می باشد که از این جهت تور بسیار مقرون به صرفه ای به حساب می آید. در آنتالیا هتل های 3 ستاره اقتصادی تا 5 ستاره لوکس وجود دارد که مسافرین می توانند با بودجه مورد نظر خود هر کدام از این هتل ها را انتخاب نمایند. در فصل بهار و تابستان، تفریحات آبی و در فصل پاییز و زمستان استخرهای آبگرم برای گردشگران ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است. آریسا پرواز به عنوان مجری مستقیم تور آنتالیا بهترین مشاور شما در انتخاب بهترین هتل با بودجه مورد نظر شما خواهد بود و تمام تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات، برای مسافرین محترم خود خواهد کرد.

فرودگاه دنیزلی

دنیزلی شهری در نزدیکی آنتالیا که از جمله شهرهای توریستی کشور ترکیه به حساب می آید. این شهر با آب و هوایی مطلوب هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب میکند. بسیاری از گردشگران پیش از سفر به شهر آنتالیا به دنیزلی سفر میکنند. به دلیل نزدیکی دنیزلی به آنتالیا برخی پروازهای ایرانی تور آنتالیا در فرودگاه دنیزلی فرود می آیند و سپس مسافرین با ترانسفرهای زمینی به آنتالیا می روند. ارتفاع این فرودگاه از سطح دریا 825 متر است و 3000 متر باند آسفالت شده دارد. فاصله این فرودگاه تا شهر آنتالیا 174 کیلومتر است. در حال حاضر پروازهای شرکت ایران ایر تور، ایران ایر و قشم ایر از این فرودگاه انجام می گیرد.

فرودگاه های شهر آنتالیا

فرودگاه اصلی شهر آنتالیا فرودگاه بین المللی آنتالیا برای پروازهای ترک مستقیم و فرودگاه های دنیزلی و اسپارتا برای پروازهای ایرانی می باشد.

بهترین زمان سفر به آنتالیا

بهترین زمان سفر به آنتالیا فصل بهار و تابستان می باشد و در فصل پاییز و زمستان به دلیل سردی هوا برخی تفریحات تعطیل می باشند.

هتل های شهر آنتالیا

آنتالیا دارای هتل های سه، چهار و پنج ستاره می باشد. در آنتالیا می توان با بودجه دلخواه خود هتل رزرو کنید. هتل ها اکثرا دارای خدمات آل و یوال می باشند که شامل صبحانه، نهار، شام و نوشیدنی است.

مدت زمان پرواز آنتالیا

طول پرواز در مسیر تهران به آنتالیا حدود سه ساعت می باشد.

واحد پول آنتالیا

واحد پول کشور ترکیه و شهر آنتالیا لیر می باشد.

شماره تماس های ضروری آنتالیا

شماره تماس های ضروری در آنتالیا به شرح ذیل می باشد:

آمبولانس:122

پلیس:155

پلیس ساحلی:158

آتش نشانی:110

پلیس ترافیک:154

فاصله فرودگاه دنیزلی تا آنتالیا

فاصله فرودگاه دنیزلی تا شهر آنتالیا 174 کیلومتر می باشد.
بیشتر

سوالات متداول

خیر، کشور ایران با ترکیه لغو روادید می باشد و برای سفر به شهرهای ترکیه نیاز به گرفتن ویزا نیست.

بهترین زمان سفر به آنتالیا ماه آوریل تا دسامبر است که فصل شلوغ گردشگری در این شهر به شمار می رود. ماه های ژانویه تا مارس چندان برای سفر مناسب نیستند زیرا هوا سرد و اغلب تفریحات تعطیل هستند. در نتیجه بهترین زمان سفر به آنتالیا فصل بهار و تابستان می باشد.

برای حمل و نقل داخلی در شهر آنتالیا می توانید از دلموش، اتوبوس های محلی، دوچرخه و تاکسی استفاده کنید.

در سفر به آنتالیا حتما غذاهای ترکی از جمله اسکندر کباب، بورک و باقلوا را تست کنید. اکثر هتل های آنتالیا دارای خدمات آل و یوال که شامل صبحانه، نهار و شام می باشد.

واحد پول کشور ترکیه، لیر است. برای سفر به آنتالیا بهتر است بخشی از پولتان را به صورت لیر و بخشی را دلار آمریکا یا یورو به همراه داشته باشید. تبدیل پول در آنتالیا بیسیار ساده است اما در انتخاب صرافی دقت کنید که صرافی بدون کمیسیون پولتان را تبدیل کند.

در حال حاضر تنها راه سفر به آنتالیا از طریق خطوط هوایی می باشد و شما می توانید با انجام تست PCR برای 72 ساعت قبل از پرواز و در صورت منفی بودن آن به آنتالیا سفر کنید و یا با در دست داشتن کارت واکسن دیجیتال به آنتالیا سفر کنید.

آنتالیا یک فرودگاه اصلی به نام فرودگاه بین المللی آنتالیا برای پروازهای ترک و دو فرودگاه اسپارتا و دنیزلی برای پروازهای ایرانی دارد. ترانسفر فرودگاهی پروازهای ایرانی از فرودگاه های دنیزلی و اسپارتا حدود سه ساعت و نیم می باشد.

مهم ترین مناطق گردشگری آنتالیا شامل منطقه کمر، لارا، کندو و بلک هستند.

تورهای آنتالیا به صورت هفتگی انجام میشود و برای خرید و رزرو تورهای آنتالیا باید با آژانس های مسافرتی تماس حاصل فرمایید. آریسا پرواز به عنوان برگزار کننده اصلی تورهای آنتالیا امکان رزرو تورهای آنتالیا را برای مسافرین محترم فراهم میکند و با تماس با شماره های 02157758 و 02186027308 از همکاران ما در شرکت آریسا پرواز مشاوره رایگان دریافت کنید.

6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb