تور پوکت

توضیحات

تور پوکت【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور پوکت تایلند ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزان‌ترین تور پوکت لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

تور پوکت

تور پوکت به دلیل جاذبه‌های طبیعی فراوان و جزیره‌های کوچک موجود در این شهر طرفداران زیادی پیدا کرده است و نسبت به تور بانکوک و پاتایا تور لاکچری‌تری محسوب می‌شود. بهترین زمان سفر به این شهر زیبا از ماه آذر تا اسفند ماه است. که آب و هوا نه بسیار گرم است و نه بسیار بارانی دارد. مجوعه آریسا پرواز با ارائه بهترین تورهای پوکت آماده پاسخگویی به شما مسافران محترم است.

تورهای لحظه آخری پوکت

پروسه طولانی ویزای تایلند باعث شده مسافران حدود 20 روز قبل از سفر اقدام به گرفتن ویزا نمایند لذا تورهای لحظه آخری و تور ارزان قیمت معنا و مفهوم گذشته را نداشته و حتما مسافرین باید با برنامه ریزی قبلی اقدام به رزرو این تور نمایند.

هتل‌های پوکت

هتل‌های پوکت نیز مانند الباقی شهرهای تایلند دارای کیفیت‌های متفاوتی است اما با بررسی این هتل‌ها متوجه خواهید شد برخی از آنها دارای امکانات و چشم اندازهای زیبایی هستند و اقامت در آنها بر لذت سفر به این شهر می‌افزاید.

پروازهای پوکت

پروازهای کانکشن دار زیادی به مقصد پوکت پرواز می‌کند. درمیان آنها پرواز قطری و پرواز اماراتی با مناسب‌ترین نرخ و بهترین ساعت پروازی ارائه می‌گردد.

✔خدمات تورهای پوکت

خدماتی که در تور پوکت به مسافران داده می شود شامل موارد زیر است:

  1. رزرو پرواز ماهان ایر
  2. رزرو هتل‌های ارائه شده توسط sand box
  3. صدور ویزای توریستی تایلند
  4. ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل
  5. بیمه مسافرتی کرونا

بیشتر...

پرسش و پاسخ

هر آنچه که باید بدانی!

رزرو پرواز ماهان ایر، رزرو هتل‌های ارائه شده توسط sand box، صدور ویزای توریستی تایلند، ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل، بیمه مسافرتی

شما برای رانندگی فقط نیاز به گواهی رانندگی دارید.

ساحل کاتا، ساحل سورین، فانتاسی، پناهگاه فیل‌ها، معبد جوی توی، ساحل پاتانوگ، مجسمه بودا، جزیره فی فی، پارک سیرینات دیدن کنید.

بله. ویزای Thailand pass را باید برای سفر به پوکت اخذ کرد. البته با انتخاب تور از آریسا پرواز اخذ ویزا بر عهده‌ی این آژانس می‌شود.

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید