تور قزاقستان

توضیحات

تور قزاقستان【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور قزاقستان ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزانترین تور قزاقستان لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

قزاقستان کجاست؟

قزاقستان، کشوری محصور در خشکی آسیای مرکزی است. در ادامه سعی داریم تا شما عزیزان را به صورت مختصر با کشور قزاقستان آشنا کنیم این کشور از شمال غربی و شمال به روسیه، از شرق به چین، و از جنوب به قرقیزستان، ازبکستان، دریای آرال و ترکمنستان محدود است. دریای خزر از جنوب غربی به قزاقستان محدود می شود. قزاقستان بزرگترین کشور آسیای مرکزی و نهمین کشور بزرگ جهان است. قزاقستان بین دورترین نقاط خود حدود 1820 مایل (2930 کیلومتر) از شرق به غرب و 960 مایل از شمال به جنوب فاصله دارد. در حالی که قزاقستان توسط مقامات اتحاد جماهیر شوروی سابق به عنوان بخشی از آسیای مرکزی تلقی نمی شد، اما دارای ویژگی های جغرافیایی فیزیکی و فرهنگی مشابه سایر کشورهای آسیای مرکزی است. پایتخت این کشور آستانه (نورسلطان، آقمولا و تسلینوگراد سابق) در شمال مرکزی کشور قرار دارد . قزاقستان که قبلاً عضو جمهوری جماهیر شوروی سابق بود، در 16 دسامبر 1991 اعلام استقلال کرد.


منابع عظیم معدنی و زمین‌های قابل کشت قزاقستان مدت‌هاست که حسادت بیگانگان را برانگیخته است و بهره‌برداری ناشی از آن مشکلات زیست‌محیطی و سیاسی را ایجاد کرده است. اسکان اجباری قزاق های کوچ نشین در دوره شوروی، همراه با مهاجرت گسترده اسلاوها، شیوه زندگی قزاقستان را به طرز چشمگیری تغییر داد و منجر به سکونت و شهرنشینی قابل توجهی در قزاقستان شد. آداب و رسوم سنتی قزاق ها هنوز در کنار تهاجمات دنیای مدرن وجود دارد.

✔تور قزاقستان

تور قزاقستان یکی از تورهای جدیدی است که به تازگی به تورهای مورد نظر برای سفر ایرانیان اضافه شده است آریسا پرواز در نظر داشته است تا برای شما مسافران عزیز تور آکتائو شهر ساحلی قزاقستان را به صورت پکیج های اختصاصی با پرواز چارتر و قیمت مناسب در یکی از بهترین هتل های قزاقستان به صورت یوآل با تمامی خدمات رفاهی و ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی ارائه نماید برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر درباره قزاقستان و تور قزاقستان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بیشتر...

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید