تور ترکیبی تایلند

توضیحات

      تور ترکیبی تایلند【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور ترکیبی تایلند ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزانترین تور ترکیبی تایلند لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

تورترکیبی بانکوک پوکت

تور ترکیبی بانکوک پوکت نیز مانند تورهای ترکیبی دیگر تایلند از استقبال ویژه‌ای برخوردار است. در یک تور چند روزه می‌توان هم یک شهر تجاری با آثار باستانی فراوان را مشاهده کرد و هم یک شهر ساحلی با جزیره‌های کوچک فراوان که زیبایی‌اش منحصر به فرد است. شرکت آریسا پرواز با تجربه چندین ساله در زمینه تورهای ترکیبی آماده ارائه بهترین نرخ‌ها با بالاترین کیفیت برای مسافرین محترم است.

تورهای ارزان قیمت بانکوک پوکت

به دلیل وجود ویزای توریستی نمی‌توان در لحظات آخر تورهای ترکیبی را رزرو نمود و همچنین با توجه به شرایط جدید کرونایی این پروسه طولانی‌تر شده است. پس منتظر تورهای ارزان قیمت بانکوک پوکت نباشید و اگر قصد سفر دارید هر چه زودتر اقدام به رزرو نمایید.

هتل های بانکوک پوکت

بانکوک و پوکت هر دو از شهرهای توریستی اصلی تایلند محسوب می‌شود. لذا اکثر هتل‌های ساخته شده در این دو شهر از امکانات رفاهی مناسب برخوردار است. شما در این شهرها از هتل‌های 3 ستاره تا 5 ستاره تاپ می‌توانید رزرو نمایید.

پروازهای بانکوک پوکت

پروازهای بانکوک پوکت به دو صورت مستقیم و کانکشن دار انجام می‌شود. می‌توانید مستقیم با ماهان ایر به بانکوک بروید و از پوکت برگردید یا اینکه با پرواز کانکشن دار به پوکت بروید و از بانکوک به ایران مراجعت نمایید.

✔خدمات تورهای بانکوک پوکت

خدماتی که در تور ترکیبی بانکوک پوکت به مسافران داده می‌شود شامل موارد زیر است:

 1. رزرو پرواز ماهان ایر و پروازهای کانکشن دار
 2. رزرو هتل‌های ارائه شده توسط sand box در هر دو شهر بانکوک و پوکت
 3. صدور ویزای توریستی تایلند
 4. ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل و ترانسفر بین شهری
 5. بیمه مسافرتی کرونا

✔تور ترکیبی بانکوک پاتایا

تور ترکیبی بانکوک پاتایا به دلیل بازدید از دو شهر توریستی تایلند که هر کدام جاذبه خاص خودشان را دارند پرطرفدار است. شما در این تور ترکیبی می‌توانید از آثار باستانی فراوان بانکوک و همچنین لذت خرید در بانکوک بهره ببرید. سپس به پاتایا رفته و از مناظر دیدنی و طبیعت دست نخورده و تفریحات آبی پاتایا بهره ببرید.

✔تورهای ارزان قیمت بانکوک پاتایا

قیمت ارز تاثیر فراوانی بر روی نرخ تورها گذاشته است و این قاعده بر روی تورهای ترکیبی بانکوک پاتایا نیز بی تاثیر نبوده است. این تورها نسبت به گذشته دارای افزایش نرخ گردیده است اما با همه این تفاسیر دیدن این دو شهر زیبای تایلند خالی از لطف نیست.

✔هتل های بانکوک پاتایا

همانطور که قبلا نیز در صحبت‌ها گفته شد معمولا هتل‌های شهرهای توریستی تایلند از جمله بانکوک و پاتایا دارای کیفیت مناسبی هستند. هم هتل‌های زنجیره‌ای در این شهرها وجود دارد و هم هتل‌های با کیفیت دیگر که بر اساس مقدار هزینه‌ای که می‌خواهید انجام دهید می‌توانید رزرو نمایید. آریسا پرواز با داشتن ارتباطات مستقیم با کارگزاران می‌تواند بهترین هتل‌ها را به شما معرفی و رزرو نماید.

✔پروازهای بانکوک پاتایا

مسافرین عزیزی که می‌خواهند از تورهای ترکیبی بانکوک پاتایا استفاده نمایند می‌توانند با پرواز مستقیم ماهان ابتدا به بانکوک رفته و پس از اقامت در این شهر با اتوبوس به پاتایا رفته و بعد از چند روز اقامت مجددا به بانکوک برگشته و با همان پرواز ماهان به ایران مراجعت نمایند.

✔خدمات تورهای بانکوک پاتایا

خدماتی که در تور ترکیبی بانکوک پاتایا به مسافران داده می‌شود شامل موارد زیر است:

 1. رزرو پرواز ماهان ایر
 2. رزرو هتل‌های ارائه شده توسط sand box در هر دو شهر بانکوک و پاتایا
 3. صدور ویزای توریستی تایلند
 4. ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل و ترانسفر بین شهری
 5. بیمه مسافرتی کرونا

✔تورترکیبی پوکت پاتایا

تور ترکیبی پوکت پاتایا جذاب است. از حیث اینکه دو شهر زیبای تایلند را در یک تور بازدید می‌کنید هم واکینگ استریت پاتایا با شب‌های زنده‌اش را می‌بینید و هم از جزایر کوچک و چشم نواز پوکت دیدن می‌کنید. مجموعه آریسا پرواز می‌تواند با بهترین نرخ و با کیفیت‌ترین هتل‌ها این تورهای ترکیبی جذاب را برای شما مسافرین محترم رزرو نماید.

✔ تورهای ارزان قیمت پوکت پاتایا

تورهای ارزان قیمت پوکت پاتایا و یا لحظه آخری زمانی معنا پیدا می‌کند که تور بدون ویزا باشد. تایلند ویزا می خواهد و پروسه آن نسبت به گذشته طولانی‌تر شده است. پس حداقل 20 روز را جهت صدور ویزا در برنامه ریزی سفر خود بگنجانید.

هتل های پوکت پاتایا

هر دو شهر پوکت پاتایا از شهرهای توریستی و پرطرفدار تایلند است. برای هر ذائقه‌ای و هر کیفیت درخواستی در این دو شهر هتل ساخته شده است. از هتل‌های متوسط گرفته تا هتل‌های لاکچری.

پروازهای پوکت پاتایا

پروازهای پوکت و پاتایا باید به صورت کانکشن دار انجام شود و معمولا با پرواز قطری و اماراتی می‌توانید بهترین ساعت پروازی را مشاهده کنید. مسیر بین دو شهر نیز یا زمینی یا دریایی صورت می‌گیرد.

✔خدمات تورهای پوکت پاتایا

خدماتی که در تور ترکیبی پوکت پاتایا به مسافران داده می شود شامل موارد زیر است:

 1. رزرو پرواز ماهان ایر و پروازهای کانکشن دار
 2. رزرو هتل های ارائه شده توسط sand box در هر دو شهر پاتایا و پوکت
 3. صدور ویزای توریستی تایلند
 4. ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل و ترانسفر بین شهری
 5. بیمه مسافرتی کرونا

بیشتر...

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید