تور مالدیو

توضیحات

تور مالدیو【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور مالدیو ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزانترین تور مالدیو لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

مالدیو

مالدیو به طور کامل جمهوری مالدیو که جزایر مالدیو نیز نامیده می‌شود کشور جزیره‌ای مستقل در شمال مرکزی اقیانوس هند است. از زنجیره‌ای از حدود 1200 جزیره مرجانی کوچک و ساحل شنی (که حدود 200 تای آنها مسکونی هستند) تشکیل شده است که در خوشه‌ها یا جزایر مرجانی گروه بندی شده‌اند.

این جزایر بیش از 510 مایل (820 کیلومتر) از شمال به جنوب و 80 مایل (130 کیلومتر) از شرق به غرب امتداد دارند. شمالی‌ترین جزیره مرجانی در حدود 370 مایل (600 کیلومتر) جنوب غربی سرزمین اصلی هند است و ناحیه مرکزی از جمله جزیره پایتخت ماله (Male')، حدود 400 مایل (645 کیلومتر) جنوب غربی سریلانکا است.

جزایر مالدیو

جزایر مالدیو مجموعه‌ای از مرجان‌هایی هستند که از تاج یک رشته کوه آتشفشانی باستانی غوطه ور ساخته شده‌اند. همه جزایر کم ارتفاع هستند و هیچ کدام به بیش از 6 فوت (1.8 متر) بالاتر از سطح دریا نمی‌رسند. صخره‌ها از جزایر در برابر اثرات مخرب بادهای موسمی محافظت می‌کنند. فصل بارانی از ماه می تا آگوست توسط بادهای موسمی جنوب غربی به ارمغان می‌آید. از دسامبر تا مارس بادهای موسمی شمال شرقی بادهای خشک و ملایم می‌آورد. جزایر مرجانی دارای سواحل شنی، تالاب‌ها، و درخت نخل و نارگیل، همراه با درختان میوه و بوته‌های استوایی است. ماهی در صخره‌ها، تالاب‌ها و دریاهای مجاور جزایر فراوان است. لاک ‌پشت‌های دریایی برای غذا و روغنشان که یک طب سنتی است صید می‌شوند.

✔آب و هوای مالدیو

مالدیو دارای آب و هوای استوایی است میانگین دمای سالانه از 76 تا 86 درجه فارنهایت (24 تا 30 درجه سانتیگراد) متغیر است. میانگین بارندگی حدود 84 اینچ (2130 میلی متر) در سال است.

✔تور مالدیو

تورهای مالدیو در کل سال برگزار می‌شود و نیازی به دریافت ویزا از قبل نیست. ویزای مالدیو در فرودگاه برای شما صادر می‌گردد. تورهای مالدیو با هر تعداد شبی که شما بخواهید قابل اجرا است. بیشتر افرادی که دنبال سفر برای ماه عسل هستند مالدیو را به عنوان مقصد خود انتخاب می‌کنند.

✔خدمات تور مالدیو شامل موارد زیر است:

  • پرواز رفت برگشت
  • رزرو هتل
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی (هوایی – قایق تندرو)
  • لیدر محلی زبان
  • بیمه مسافرتی

هتل های مالدیو

هتل‌های مالدیو در جزیره‌های زیبای این کشور قرار دارد و برای دسترسی به این هتل‌ها باید به وسیله ترانسفرهای هوایی و یا ترانسفر به وسیله قایق‌های تندرو به هتل برسید. هتل‌ها جوری طراحی شده اند که تمام نیازهای شما را در مدت اقامت بر طرف می‌کند. قیمت‌های هتل‌ها بسیار متفاوت و کمی گران هستند.

پروازهای مالدیو

پرواز مستقیم به مالدیو از ایران وجود ندارد اما بعضی مواقع پرواز ماهان به صورت مستقیم چارتر می‌شود. سایر پروازها به صورت کانکشن در طول سال موجود است مانند ایرلاین‌های: قطر ایرویز، ترکیش، امارات، فلای دبی است.

 قیمت تور مالدیو

به دلیل هزینه‌های بالای هتل و پرواز به مالدیو تورهای مالدیو به طور کلی گران قیمت هستند ولی آریسا پرواز در تلاش است تا بتواند با بهترین قیمت و ساعت پروازی تورهای مالدیو خود را برگزار کند و همچنین به دلیل اینکه آریسا پرواز بدون واسطه هتل‌ها و ترانسفرهای خود را انجام می‌دهد تورهای مالدیو را با قیمت مناسب در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد.

بیشتر...

پرسش و پاسخ

هر آنچه که باید بدانی!

بله برای کشور مالدیو باید ویزا داشته باشید.

روپیه

از ماه آذر تا اردیبهشت بهترین زمان برای سفر به مالدیو است.

پرواز رفت برگشت، رزرو هتل، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی (هوایی – قایق تندرو)، لیدر محلی زبان و بیمه مسافرتی

مسجد ماله، رستوران subsix، ساحل مصنوعی، موزه ملی ماله، جزیره مافوشی، ساحل درخشان جزیره وادهو و غیره است.

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید