تور فی فی

توضیحات

تور جزیره فی فی【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور جزیره فی فی ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزان‌ترین تور جزیره فی فی لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

جزیره فی فی

جزیره فی فی یکی از معروف‌ترین جزایر در سواحل آندامان تایلند (ساحل غربی) است. جزایر فی فی از دو جزیره تشکیل شده است: کو فی فی دون و کو فی فی له.
Koh Phi Phi Don تنها جزیره مسکونی است و تمام امکانات اقامتی و رفاهی جزایر فی فی در آن وجود دارد. اگر شب را دوست دارید در فی فی بمانید در کو فی فی دون اقامت خواهید کرد. این جزیره بدون وسیله نقلیه است و برخی از کارگران هتل با کشیدن گاری‌ها به پشت خود چمدان‌ها را جا به‌ جا می‌کنند و فریاد می‌زنند: «بیپ بیپ!» همانطور که در خیابان راه می‌روند.
Koh Phi Phi Leh جزیره‌ای خالی از سکنه در جنوب است که خلیج معروف مایا را در خود جای داده است. از سال 2018 تا 2022 بسته بود. یکی از بخش‌های این بسته شدن کاشت مجدد صخره‌های مرجانی اطراف بود که تخریب شده بودند. کوه فی فی در سونامی سال 2004 که در آن حدود 4000 نفر در جزیره جان خود را از دست دادند به شدت آسیب دید. تقریباً 70 درصد از زیر ساخت‌های جزیره از بین رفته است. با نگاهی به شکل جزیره جایی که بیشتر توسعه در یک تنگه باریک انجام می‌شود جای تعجب نیست.

با نگاهی به گذشته اکنون زمان بازسازی کو فی فی به روشی پایدار بود. متأسفانه این اتفاق نیفتاد. جزیره‌ی فی فی حتی بدتر از قبل ساخته شده است. اما هر ساله تعداد زیادی توریست و گردشگر برای دیدن جزیرهی فی فی .به تایلند سفر می‌کنند

 ✔کارهایی که باید در جزیره فی فی انجام دهید؟

به عنوان یکی از زیباترین جزیره‌های تایلند کارهای زیادی برای انجام دادن در جزیره فی فی وجود دارد. بسیاری از آنها شامل سفرهای قایق به خلیج‌های زیبا و سواحل ماسه سفید در جزایر کوچکتر فی فی است. اگر می‌خواهید تمام زیباترین نقاط فی فی را در یک روز ببینید استفاده از قایق‌های توریستی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این تور روز خود را با بازدید از کوسه پوینت، خانه کوسه‌های نوک سیاه و یک نقطه محبوب (و امن!) غواصی در دریای آندامان آغاز می‌کنید. پس از آن شما به جزیره بامبو سفر خواهید کرد؛ جایی که ماسه‌ای زیبا و حیات دریایی فراوان برای غواصی عالی دارد. قسمت بعدی جزیره پشه یا کوه یونگ است. نگران حشرات گزنده نباشید؛ آنها فقط بعد از تاریک شدن هوا بیرون می‌آیند! در اینجا می‌توانید برخی از خیره کننده‌ترین صخره‌های جزایر فی فی را مشاهده کنید. توقف‌های بیشتری خواهید داشت. یکی دیگر از جایی که توقف خواهید داشت طاقچه زیبای خلیج نوی است. ساحل میمون‌ها ساحلی که با میمون‌های دوستانه پر شده است (معمولاً خوب هستند اما اگر عصبی هستید فاصله خود را حفظ کنید). غار وایکینگ‌ها که کشتی‌ها روی آن نقاشی شده‌اند. تالاب پیله با آب‌های سرسبز.
و در انتها از خلیج مایا دیدن خواهید کرد که اکنون بازسازی شده و به یکی از زیباترین مکان‌های جهان تبدیل گشته است. و از غروب کامل آفتاب لذت خواهید برد. این مقدار زیادی است که در یک سفر یک روزه به دست خواهید آورد.

 تور جزیره فی فی

تور جزیره فی فی را هم می‌توانید به صورت تکی خریداری کنید و هم به صورت ترکیبی با تور پوکت. اما اگر که تمایل داشته باشید می‌توان با سایر شهرهای تایلند هم ترکیب کرد برای اطلاع از تورهای ترکیبی تایلند و سایر تورهای تایلند و اطلاع از شرایط و پروازهای مختلف با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانید با دریافت اطلاعات کامل تصمیم برای خرید تورهای مختلف تایلند نمایید.

بیشتر...

پرسش و پاسخ

هر آنچه که باید بدانی!

جزیره بامبو، جزیره پشه، خلیج مایا، روستای تونسای چند مورد از مکان‌های زیبای فی فی است.

پاییز تا اواسط اردیبهشت بهترین زمان برای سفر به جزیره فی فی است.

در این جزیره مترو، اتوبوس و خودرو وجود ندارد. در آنجا می‌توانید یا با دو چرخه یا پیاده مسیرتان را طی کنید. روش دیگر رفت و آمد استفاده از قایق است که قیمت آن در هر ساعت بین 200 تا 500 بات است.

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید