تور ارمنستان

تور ارمنستان

مدت تور:
3 شب و 4 روز از
تاریخ اعتبار:
از 16 تیر تا 23 تیر
قیمت تور:
14.599.000 تومان
آسمان
هوایی

توضیحات

تور ارمنستان【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور ارمنستان راهنمای خرید و رزرو ارزان‌ترین تور ارمنستان لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

تور ارمنستان 

برای تور ارمنستان ما دو مدل تور هوایی و زمینی ارمنستان را پیشنهاد می‌دهیم که تور زمینی اقتصادی تر از تور هوایی است. معمولا تورهای زمینی از 3 شب به بالا و تورهای هوایی بستگی به برنامه‌ی پروازی و ایرلاین مورد نظر دارد. در صورت درخواست تور و اطلاع از پکیج‌های نوروزی با کارشناسان ما در آریسا پرواز در تماس باشید. ارمنستان به دلیل همسایگی با ایران و عدم نیاز به ویزا یکی از پر طرفدار‌ترین تورهای نوروزی است.

 تور ارزان ارمنستان 

بهترین پیشنهاد ما برا تور ارزان ارمنستان در  تور های زمینی ارمنستان است که با اتوبوس‌های وی آی پی 25 نفره به صورت گروهی و انفرادی صورت می‌گیرد. برای اطلاع از آخرین اخبار از قیمت تورهای ارزان ارمنستان در کانال‌های ارتباطی ما در فضای مجازی عضو شوید.

تور لحظه آخری ارمنستان

اگر به دنبال تور لحظه آخری ارمنستان هستید و می‌خواهید به شهر ایروان سفر کنید باید چمدانتان آماده‌ی سفر باشد. خاطر نشان کنم که نگران دریافت ویزا نباشید زیرا در مسیر ارمنستان شما نیاز به ویزا ندارید و تنها داشتن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار کافیست. برای اطلاع از قیمت تور لحظه آخری ارمنستان با کارشناسان ما در آریسا پرواز در تماس باشید.

تور ارمنستان نوروز 1403

یکی از تورهای پر طرفدار نوروز 1403 تور ارمنستان نوروز 1403 است که به صورت زمینی و هوایی برگزار میگردد. تور زمینی ارمنستان نوروز 1403 میتواند به صورت گروهی یا انفرادی انجام شود. شما می‌توانید با استفاده از ماشین شخصی خود نیز به این کشور سفر کنید. برای تور هوایی ارمنستان نوروز 1403 نیز می‌توانید هم با ایرلاین‌های ایرانی و هم با خود پرواز آرمنیا به این کشور سفر کنید. برای اطلاعات بیشتر به قسمت تور ارمنستان نوروز 1403 مراجعه کنید.

بلیط ارزان ارمنستان

پایتخت کشور ارمنستان شهر ایروان است. از ایران پروازهای تهران ایروان تهران هم با ایرلاین‌های ایرانی و هم با ایرلاین‌های خارجی بر قرار است. معمولا در فصولی که مسافر کمتری به ارمنستان سفر می‌کنند. ایام غیر پیک نرخ بلیط ارمنستان و شهر ایروان ارزان‌تر است.

بیشتر...

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید