تور قطر نوروز

توضیحات

تور قطر نوروز 1403⭐ خرید و رزرو بهترین و ارزان قیمت ترین تور لحظه آخری قطر ویژه نوروز با تضمین پشتیبانی 24 ساعته درآریسا پرواز

تور قطر نوروز 1403

تور قطر نوروز 1403 همانند تور دبی نوروز دارای آب و هوای دلپذیری است. آریسا پرواز برای نوروز امسال برنامه دارد تا بتواند پکیج‌های چارتری برای تور قطر ایجاد کند تا هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت مناسب باشد. در ادامه کمی شما عزیزان را با سرزمین قطر بیشتر آشنا می‌کنیم و سپس به موارد مختلف تور نوروزی قطر می‌پردازیم. بیشتر منطقه قطر بیابانی مسطح و کم ارتفاع است که از شرق به یک فلات آهکی مرکزی منتهی می‌شود. ارتفاعات تپه‌ها در امتداد سواحل غربی و شمالی حدود 130 فوت (40 متر) است و تپه ابوالبول 335 فوت (103 متر) مرتفع‌ترین نقطه کشور است. تپه‌های ماسه‌ای و نمکزارها یا سبزه‌ها از ویژگی‌های توپوگرافی اصلی بخش‌های جنوبی و جنوب شرقی هستند. قطر بیش از 350 مایل (560 کیلومتر) خط ساحلی دارد. مرز آن با عربستان سعودی حدود 37 مایل (60 کیلومتر) طول دارد. هیچ آب شیرین دائمی وجود ندارد اما با تمام این موارد کشور قطر به دلیل ذخایر نفتی زیادی که دارد و کسب در آمد سرشار از نفت و روابط خوبی که با کشورهای دیگر دارد و همچنین به تازگی با جذب توریست و درآمد بسیار زیاد از برگزاری جام جهانی یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای آسیایی است حتما شما با سفر به قطر همانند دبی از پیشرفته بودن و مدرن بودن قطر متحیر خواهید شد.

ایرلاین های تور قطر نوروز 1403

برای تور قطر نوروز ایرلاین خارجی قطر ایرویز و همچنین ایرلاین ایرانی وارش که به تازگی آریسا پرواز برای ایجاد قیمت مناسب برای شما مسافران عزیز اقدام به چارتر نموده است. این پرواز به طور هفتگی دو پرواز در هفته انجام می‌شود. برای اطلاعات بیشتر لطفا با دفتر تماس حاصل فرمایید.

تور قطر نوروز لحظه آخری

برای تور قطر نوروز لحظه آخری باید کمی صبر نمایید شاید بتوانید تور را با قیمت مناسب‌تری خریداری نمایید اما باید ریسک‌های آن را بپذیرید. معمولا در تورهای لحظه آخری نمی‌توانید هتل و پرواز مورد علاقه‌ی خود را در تاریخ مورد نظرتان انتخاب کنید. باید تورهای موجود را خریداری نمایید به همین دلیل اگر هتل و توری که می‌خرید برایتان مهم است پیشنهاد می‌کنیم که چند هفته قبل از تاریخ سفرتان تور خود را رزرو نمایید. 

بیشتر...

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید