تورهای امارات

آیکون زمینامارات متحده عربی

امارات متحده عربی از 7 شیخ نشین کوچک به نام های ابوظبی ، دبی ، عجمان ، فجیره ، الشارجه ، رأس الخیمه ، ام القونین در 2 دسامبر 1971 شکل گرفت مردم امارات این روز را به نام روز ملی امارات جشن می گیرند . هر یک از این امیر نشینان از استقلال فراوانی بر خوردار هستند ولی یک امیر به صورت موروثی به عنوان حاکم کل کشور ایفای نقش می کند .

امارات از شرق با عمان و از جنوب با عربستان سعودی هم مرز می باشد و از طریق آب های خلیج فارس با ایران و قطر مرز آبی دارد . پول رایج کشور درهم امارات با نام اختصاری (AED)  می باشد .

ابوظبی یکی از بزرگترین شهرهای امارات و پایتخت امارات متحده عربی می باشد ، دبی بزرگترین شهر امارات و معروف ترین شیخ نشین امارات می باشد همچنین پایتخت گردشگری امارات متحده عربی محصوب می شود که سالانه تعداد بسیار زیادی گردشگر از اقصی نقاط جهان به دبی سفر می کنند و از تفریحات و جاذبه های توریستی لذت می برند .

برای سفر به امارات متحده عربی می توانید از تور های آریسا پرواز به مقصد دبی استفاده کنید . تورهای ارزان قیمت دبی آریسا پرواز شامل ؛ برترین ایرلاین های اماراتی و ایرانی از جمله ایرلاین امارات ، ایرلاین فلای دبی ، ایرلاین ماهان بهترین هتل های 5 ستاره لوکس و هتل های 4 ستاره تاپ و ... به همراه ترانسفر رفت و برگشت رایگان فرودگاهی ، بیمه کرونای امارات با بهترین قیمت و کیفیت می باشد همچنین برای رزرو هتل در شارجه و ابوظبی هم می توانید با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید .  

آیکونتور امارات

تورهای امارات شامل شهر های مختلف امارات می باشد ولی تمام شهر های امارات توریستی نیست . معروف ترین شهر برای توریست ها همانطور که با آن آشنایی دارید دبی پایتخت گردشگری امارات متحده عربی است . یکی دیگر از شهر های دبی که هتل های خوبی دارد و سفر به این شهرخالی از لطف نیست شهر راس الخیمه است در شهر راس الخیمه هتل های معروفی وجود دارد که یکی از آنها رکسوس باب البحر (Rixos Bab Al Bahr)  است .علاوه بر امکانات بینظیری که در این هتل وجود دارد همانند هتل های شهر آنتالیا خدمات uall ارائه می دهد .مسافران برای کار یا تجارت به شهرهای الشارجه و ابوظبی سفر میکنند

آیکونتورهای امارات آریسا پرواز

تورهای امارات آریسا پرواز متناسب با نیازهای مسافران در شهرهای مختلف امارات متحده عربی با بهترین قیمت و خدمات برگزار میگردد شما عزیزان می توانید رزرو تمامی پروازها و تمامی هتل های موجود در امارات را از ما بخواهید و همچنین تور ارزان قیمت دبی را با بهترین و کامل ترین خدمات از آژانس آریسا پرواز خریداری نمایید


6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb