تور عمان نوروز

توضیحات

تور عمان نوروز 1403

تور عمان با توجه به قیمت مناسبش و شرایط ویژه‌ای که در حال حاظر دارد می‌تواند یک گزینه بسیار مناسب برای مسافرینی باشد که دوست دارند در یک کشور با هوای معتدل رو به گرم اقامت کنند. کشوری که در نزدیکی کشور امارات واقع شده و روز به روز در حال توسعه است. کشوری که دارای آثار باستانی فراوان و ساحل زیبا و دنج است و فرصت‌های گردشگری زیادی در این کشور می‌توانید پیدا کنید. آریسا پرواز مجری مستقیم تورهای عمان آماده مشاوره و پاسخگویی به مسافرانی است که در نوروز 1403 قصد سفر به این کشور را دارند. تور مسقط که بین دیگر تورها پرطرفدارتر است فرصتی است برای بازدید از این کشور زیبا.

ویزای عمان نوروز 1403

خوشبختانه جهت سفر به عمان تا 14 روز نیازی به دریافت ویزا ندارید و در فرودگاه این ویزا برای مسافرین صادر خواهد شد. فقط لازم است مسافرین حتما دو دوز واکسن خود را زده باشند و از دوز دوم بالای 14 روز گذشته باشد و همچنین جواب تست PCR منفی باشد. نهایت 72 ساعت قبل پرواز آماده داشته و کلیه اطلاعات را در سایت ایمشرف وارد کرده و واچر این سایت را دریافت کرده باشند.

 قیمت تور عمان نوروز 1403

قیمت تور عمان در نوروز 1403 نسبت به تورهای دیگر بسیار مناسب است و بهترین فرصت جهت بازدید از این کشور می‌تواند تعطیلات عید باشد. پس فرصت را از دست نداده و هم اکنون اقدام به رزرو این تور جذاب در نوروز 1403 نمایید.

 تور لحظه آخری عمان نوروز 1403

تور لحظه آخری عمان نوروز 1403 از قاعده تورهای لحظه آخری مستثنی نیست و در صورت خالی ماندن پرواز نرخ‌های پروازی شکسته شده و قیمت تور ارزان‌تر خواهد شد. لذا توصیه می‌شود چمدان خود را بسته و منتظر قیمت‌های مناسب تورهای لحظه آخری باشید. لازم به ذکر است در ایام پیک یکی از معایب استفاده از تورهای لحظه آخری این است که ممکن است نتوانید هتل و پرواز دلخواه خود را رزرو نمایید. در واقع در تورهای لحظه آخری ملاک قیمت‌های ویژه هستند.

پرواز عمان نوروز 1403

در نوروز 1403 پروازهای ایرانی و عمانی مختلفی به این مقصد پرواز خواهند کرد و شما مسافران محترم از سه مبدا تهران، شیراز و کیش و با پروازهای قشم و ایر و تابان و همچنین عمان ایر می‌توانید در روزهای مختلف به این کشور پرواز نمایید.

خدمات تور عمان نوروز 1403

خدمات تور عمان شامل موارد زیر است:

  • رزرو پرواز به مقصد عمان
  • رزرو هتل های سه ستاره تا 5 ستاره تاپ
  • بیمه مسافرتی کرونا
  • ترانسفر رفت و برگشت در صورت درخواست مسافر

جاذبه های دیدنی تور عمان نوروز 1403

جاذبه‌های دیدنی تور عمان نوروز 1403 بسیار زیاد می‌شود. سواحل زیبای کشور عمان، بازدید از بازارهای کشور عمان و تماشای مناظر طبیعی بکر عمان از جاذبه‌های دیدنی عمان هستند. آثار باستانی و تاریخی در عمان نیز بسیار زیاد است و علاقه مندان به تاریخ می‌توانند از این جاذبه‌ها دیدن نمایند. سافاری، تفریحات آبی و بازدید از شهر زیبای صلالاه که خود نیاز به زمان زیادی جهت بازدید دارد و دل هر مسافری را می‌برد نیز از دیگر جاذبه‌های کشور عمان است. تور مسقط نوروز 1403 فرصتی است که بتوان برخی از این جاذبه‌های دیدنی را مشاهده نمود.

 بهترین زمان سفر به عمان 

بهترین زمان سفر به عمان همین نوروز و فصل بهار و اواخر فصل زمستان است که هوا معتدل شده و نسیم دل‌نوازی می‌آید. کسانی که قیمت تور برایشان اهمیت دارد می‌توانند چله تابستان را انتخاب کرده، زمانی که رطوبت هوا و گرما بسیار بالاست و لذا استقبال مسافران کمتر است و بالطبع قیمت تور کاهش پیدا می کند.


بیشتر...

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید