تور بانکوک نوروز

تور پاتایا و بانکوک ویژه نوروز 1403

مدت تور:
9 شب و 10 روز از
تاریخ اعتبار:
از 14 بهمن تا 01 فروردین
قیمت تور:
61.600.000 تومان
flydubai
هوایی

توضیحات

تور بانکوک نوروز 1403

تور بانکوک نیز مانند سال‌های گذشته ( قبل از کرونا) در نوروز امسال نیز برگزار خواهد شد. تور بانکوک به دلیل جاذبه‌های زیادش طرفداران بسیاری دارد اما با توجه به مسئله کرونا کمی شرایط نسبت به گذشته سخت‌تر شده است و لذا جهت رزرو این تور در نوروز 1403 باید از هم اکنون اقدام به رزرو نمایید. با توجه به محدودیت‌های کرونا ویزای تایلند کمی با گذشته شرایطش تغییر کرده است. لذا پیشنهاد می‌شود مسافرینی که قصد استفاده از تور بانکوک را دارند هر چه زودتر اقدام به رزرو تور نمایند.

 قیمت تور بانکوک نوروز 1403

قیمت تور بانکوک با توجه به شرایط جدی پیش آمده کمی گران‌تر از قبل شده و افزایش نرخ ارز نیز بر این افزایش قیمت تور تاثیر زیادی گذاشته است اما با همه این شرایط شرکت آریسا پرواز برای عزیزانی که قصد سفر به تایلند دارند تخفیفاتی را در نظر گرفته که در هنگام رزرو تور تقدیم می‌گردد. لذا فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر اقدام به رزرو نمایید تا با مناسب‌ترین قیمت به بانکوک سفر نمایید.

تور لحظه آخری بانکوک نوروز 1403

تور لحظه آخری بانکوک با توجه به شرایط ویژه کرونایی در کل دنیا و در تایلند دیگر مانند گذشته نیست و پروسه گرفتن ویزا زمانبر شده است. لذا خواهشمندیم اگر قصد سفر به تایلند را دارید هر چه زودتر اقدام به رزرو نمایید. همکاران ما در مجموعه آریسا پرواز آماده پاسخگویی و مشاوره به شما عزیزان در خصوص سفر به بانکوک هستند.

پرواز بانکوک نوروز 1403

پرواز بانکوک در نوروز سال 1403 مانند سال‌های گذشته به صورت مستقیم ماهان ایر است که استانداردهای لازم جهت مسیر طولانی پرواز تایلند را دارد. همچنین پروازهای کانکشن دار نیز در این مسیر پرواز می‌کنند اما از لحاظ قیمتی به صرفه نیستند. لذا جهت پرواز در مسیر بانکوک بهترین پرواز ایرلاین ماهان ایر است.

خدمات تور بانکوک نوروز 1403

خدمات تور بانکوک در نوروز 1403 شامل صدور ویزای تایلند و همچنین رزرو پرواز در مسیر بانکوک و همچنین رزرو هتل در بانکوک و ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل و بیمه مسافرتی بوده و لازم به ذکر است هتل‌های انتخاب شده در بانکوک مجوعه هتل‌های sand box  اعلامی وزارت بهداشت است که تمام پروتکل‌های بهداشتی در آن رعایت شده است. همچنین در روز اول و روز پنجم سفر تست PCR از مسافرین گرفته خواهد شد. لذا مسافرین محترم با آرامش خیال می‌توانند در نوروز 1403 به شهر زیبای بانکوک در کشور تایلند سفر کنند.

بیشتر...

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید