تور ایروان

تور ایروان【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور ایروان ارمنستان ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزانترین تور ایروان لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

ایکونتور ایروان

تور ایروان یکی دیگراز تورهای محبوبی است که ما به شما پیشنهاد میکنیم و شهری که بازدید از آن خالی از لطف نیست و بیشترین مخاطب را به خود اختصاص داده است شهر ایروان پایتخت ارمنستان میباشد. تور ارمنستان  نیز مانند شهر های ترکیه نیاز به ویزا ندارد ازین رو شما میتوانید به راحتی با تهیه بلیط رفت و برگشت و انتخاب هتل به این مقصد زیبا سفر کنید.برای رزرو پکیج کامل تور ارمنستان میتوانید با کارشناسان ما در آریسا پرواز همراه باشید.

ایکونپکیج تور ایروان

خدمات تور ایروان شامل موارد زیر میباشد:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری در صورت درخواست مسافر

ایکونهزینه سفر به ایروان

هزینه ی سفر به ارمنستان نیز بستگی به نوع خدمات وهمچنین زمان سفر  دارد.تعداد روز سفر نیز در قیمت تور شما اثر به سزایی دارد و نکته ی دیگر که باید به آن دقت داشته باشید قیمت تور ارمنستان درایام پیک سال و تعطیلی ها و همچنین  فصل هایی که آب و هوا بهتر است گران تر میباشد .اگر میخواهید با نرخ ارزان تر تور خود را تهیه کنید باید در فصل سرد به این شهر ساحلی سفر کنید.همچنین شما میتوانید با استفاده از وسایل نقلیه و از مرزهای زمینی به ارمنستان سفر کنید که هزینه سفرتان کم تر میشود.

ایکو.نتور لحظه آخری ایروان

خیلی از شما عزیزان به دنبال تور های ارزان قیمت ارمنستان هستید  لذا شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از آفرها و تورهای لحظه آخری ما با کارشناسان ما در آریسا پرواز در تماس باشید و با عضویت در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما از آخرین آفرها و تورهای لحظه آخری و تورهای ارزان قیمت ما با خبر شوید.مشاوران ما  سعی میکنند تا خاطره ی خوبی از سفر را برای شما به یادگار بگذارند.ما به کسانی که به دنبال سفر اقتصادی به ارمنستان هستند تورهای زمینی ارمنستان را پیشنهاد میکنیم.

ایکونتور ارزان ایروان

همانطور که گفته شد شما میتوانید با استفاده از اتوبوس های وی آی پی و به صورت زمینی به ارمنستان سفر کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید فصول سرد در قیمت تور های ارمنستان و ارزان تر شدن آن تاثیر به سزایی دارد وقیمت تور ارمنستان در عید نوروز و همچنین تعطیلات تابستان گران تر میباشد.

ایکونتور ایروان و واکسن کرونا وتست PCR

برای سفر به ارمنستان نیز باید واکسن کرونا تزریق کرده باشید و یا 72 ساعت قبل پرواز تست PCR بدهید و به هنگام بازگشت از سفر نیز باید تست PCR  بدهید که اطلاع بیشتر را تور لیدر ها به شما میدهند.

ایکونایرلاین های تور ایروان

برای سفر به ارمنستان پرواز مستقیم به ایروان وجود دارد و میتوانید پرواز رفت و برگشت تهران ایروان تهران را تهیه کرده و به این کشور سفر کنید.ایرلاین های ایران ایر تور و آرمنیا از جمله ایرلاین هایی هستند که به این مقصد پرواز مستقیم دارند.

پرواز ارزان ایروان

اگر به دنبال پرواز های ارزان ایروان هستید باید بگویم که در مسیر ایروان هم پرواز چارتر وجود دارد و هم پرواز سیستمی برای اطلاعات بیشتر در زمینه پرواز چارتر به قسمت تور مراجعه کنید و توضیحات آن را بخوانید.در بعضی مواقع پرواز چارتر ایروان ارزان تر از پرواز سیستمی آن است و بعضی مواقع بر عکس.برای سفر به ایروان نیاز به ویزا ندارید لذا میتوانید در بعضی مواقع پرواز های لحظه آخری ایروان را نیز چک کنید.برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در آریسا پرواز در تماس باشید.

تور لحظه آخری ایروان 1402

خیلی ها سوال میپرسند که آیا تور لحظه آخری ایروان 1402 وجود دارد؟ در پاسخ این سوال باید بگویم بله و از آنجایی که تور ایروان نیاز به ویزا ندارد شما میتوانید منتظر آفری های لحظه آخری تور ایروان باشید و تور خود را ارزان تر خریداری کنید.

تور ایروان نوروز 1402

یکی از فصل های پر طرفدار سفر به ارمنستان و شهر ایروان تعطیلات نوروز 1402 میباشد.شما میتوانید با تور زمینی ایروان نوروز 1402 و یا با تور هوایی ایروان نوروز 1402 به این شهر سفر کنید.برای اطلاع از قیمت تورهای ایروان در نوروز 1402 به قسمت تور ایروان نوروز 1402 مراجعه کنید.

سوالات متداول

بله از آنجایی که کشور ارمنتستان و شهر ایروان نیاز به ویزا ندارد شما میتوانید در برخی از فصول سال منتظر تورهای لحظه آخری ایروان باشید.

معمولا ارزان ترین تورهای ایروان تور زمینی ایروان میباشد که از تورهوایی ایروان ارزان تر میباشد همچنین قیمت تورشما به عوامل دیگر همچون هتل های ایروان بستگی دارد که چه هتلی را انتخاب میکنید.

خیر شما برای سفر به ارمنستان و شهر ایروان نیاز به ویزا ندارید و فقط کافیست گذرنام با حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشید.

واحد پول ارمنستان و شهر ایروان درام میباشد و ارز پیشنهادیه ما به شما دلار و یورو میباشد.

معمولا به صورت اتوبوسی انجام میشود و از تورهای هوایی ارمنستان ارزان تر است .یک روز طول میکشد تا به ایروان برسید.شما میتوانید از طریق مرز نوردوز خود را به ارمنستان و شهر ایروان برسانید.

6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb