تور وارنا

zaminسفر به سرزمین ماسه های طلایی وارنا

اگر قصد سفر به یک شهر ساحلی زیبا را دارید، تور وارنای آریسا پرواز یک گزینه عالی برای شما علاقه مندان به گردشگری میباشد. وارنا  از زیباترین شهرهای ساحلی بلغارستان است  که به سرزمین ماسه های طلایی معروف میباشد و از جمله بهترین شهرهایی محسوب میشود که می توان با هزینه کم به آن ها سفر کرد. شهر وارنا را می توان بزرگ ترین شهر ساحلی در آغوش دریای سیاه دانست. این شهر نگین گردشگری بلغارستان است و سالانه مسافران بسیاری آن را برای گذراندن تعطیلات شان انتخاب می کنند و یکی از پر طرفدار ترین تورهای گردشگری برای هموطنان ما در ایران است. برای رزرو تور ارزان وارنا در هر ساعت از شبانه روز می توانید با کارشناسان ما در آریسا پرواز در ارتباط باشید.

timeبهترین زمان سفر به وارنا

بهتری زمان سفر به وارنا از3 اردیبهشت تا 24 تیر میباشد و اگر قصدتان از سفر تفریحات آبی است بهترین زمان سفر فصل بهار و تابستان میباشد که برای اطلاعات بیشتر از نحوه ی برگزاری تورها در این فصول میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.

polهزینه ی سفر به وارنا

قیمت تور وارنا در فصل های بهار و تابستان از سایر فصل ها گران تر است زیرا هم آب و هوای بهتری دارد که شما میتوانی به تفریحات آبی بپردازید از حجم مسافرین در این فصول افزایش پیدا میکند البته ناگفته نماند هزینه ی تور شما به عوامل دیگری همچون درجه ی هتل ،تعداد شب های اقامت و نوع پرواز هم بستگی دارد.

toorتور لحظه آخری وارنا

برای اطلاع از آفری ها و تورهای لحظه آخری وارنا میتوانید در کانال های ارتباطی ما از طریق سایت آریسا پرواز عضو شوید و از کلیه ی قیمت ها با خبر شوید.

parvazایرلاین های تور وارنا

از جمله ایرلاین های ایرانی که در مسیر تهران وارنا پرواز مستقیم داشته اند میتوان به ایرلاین های ماهان و قشم ایر اشاره کرد که آریسا پرواز نیز هرساله از چارتر کننده گان  پرواز قشم ایر وارنا بوده است.

rezaاطلاعات کلی در سفر به وارنا

برای سفر به بلغارستان نیاز به ویزا دارید و 7 الی 10 روز آماده شدن ویزای شما زمان میبرد.فاصله ی تهران تا فرودگاه وارنا بین 3:30 الی 4:30 دقیقه میباشد.درست است که وارنا یک شهر ساحلی میباشد اما شما میتوانید علاوه بر تفریحات آبی وارنا از مناق فرهنگی این شهر نیز همچون ،باغ دریا ،موزه باستان شناسی ،باغ گیا شناسی دانشگاه و غیره بازدید کنید.فرودگاه بین المللی وارنا مهمترین فرودگاه کشور بلغارستان میباشد که 10 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد و خوشبختانه از فرودگاه امام خمینی تا فرودگاه وارنا پرواز مستقیم وجود دارد.

بهترین زمان سفر به وارنا

بهترین زمان سفر به وارنا فصل بهار و تابستان میباشد .

فاصله تهران تا وارنا

مدت زمان پرواز از تهران تا وارنا  تقریبا  3:30 الی 4:30 دقیقه میباشد.

تور ارزان وارنا

جهت اطلاع از تور های ارزان وارنا در کانال های ارتباطی شرکت آریسا پرواز عضو شوید.

سوالات متداول

بله برای سفر به کشور بلغارستان و شهر وارنا ویزا نیاز دارید که مدت زمان آماده شدن ان 7 ال 10 روز کاری میباشد.

واحد پول بلغارستان لو (Lev) یا لوا است که با کد ایزوی BGN شناخته می‌شود. واحد کوچک‌تر از لو، استونیکی است که هر 100 استونیکی برابر 1 لو است.اسکناس‌های رایج در کشور بلغارستان 1- 2 - 5 - 10 - 20 -50 - 100 تایی و سکه‌ها 1- 2 -5 -10 -20 - 50 تایی هستند. علاوه بر پول رایج کشور بلغارستان از واحد پول یورو نیز می‌توانید در معاملات و برخی مکان‌های توریستی استفاده کنید.

6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb