تور تایلند

  تور تایلند【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور تایلند ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزانترین تور تایلند لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف 

تایلند

تایلند کشوری پادشاهی در جنوب شرقی آسیا و شبه جزیره هند می باشد.کشوری که مردمانش از هر لحظه برای لبخند زدن استفاده می کنند و به سرزمین لبخندها معروف شده است.کشور تایلند دارای چند شهر توریستی زیبا و رویایی است که سالانه سیل مسافران را از کل دنیا به خود کشانده است.سه شهر توریستی اصلی تایلند شامل بانکوک که پایتخت تایلند نیز می باشد و پاتایا و پوکت که شهرهای ساحلی با طبیعت بسیار سبز و خیره کننده و جزیره های دیگری که هر یک زیبایی خاص خودشان را دارند.

آب و هوای تایلند

آب و هوا در نقاط مختلف تایلند شرایط متفاوتی دارد ولی در کل آب و هوای استوایی در تایلند حکمفرماست . در بسیاری از نقاط این کشور هوا گرم و خشک و در بسیاری مناطق آب و هوا معتدل می باشد پس بهترین زمان برای سفر به این کشور فصل زمستان و بهار می باشد.

تورهای تایلند

تورهای تایلند جزو پرطرفدارترین تورهای مسافرتی میان مردم کل دنیا و همچنین هموطنان ایرانی می باشد.شهرهای توریستی بانکوک، پوکت و پاتایا آنقدر جاذبه گردشگری و آثار باستانی دیدنی و سواحل زیبا دارند که هر شخصی علاقه دارد حداقل یکبار از این مناطق زیبا دیدن نماید.شرکت خدمات مسافرتی آریسا پرواز برگزار کننده تورهای تایلند آماده مشاوره و پاسخگویی به مسافران عزیز می باشد.

تورهای لحظه آخری تایلند

تورهای لحظه آخری تایلند بدلیل وجود ویزا میان دو کشور خیلی معنا پیدا نمی کند مخصوصا در شرایط جدید کرونایی که پروسه گرفتن ویزای تایلند نسبت به گذشته سخت تر شده است.پس خیلی منتظر تورهای ارزان قیمت تایلند نباشید.شرایط کرونایی تاثیر بسزایی روی گردشگری تایلند گذاشته و هزینه این تور مفرح نسبت به گذشته تغییرات زیادی داشته است

هتل های تایلند

هتل ها در شهرهای مختلف تایلند دارای کیفیت های متفاوتی است و شما مسافران محترم با هر مبلغ و توقعی می توانید از این هتل ها استفاده نمایید.از هتل سه ستاره معمولی تا هتل های 5 ستاره تاپ با چشم اندازهایی بی نظیر که اقامت در آنها لذت فراوانی به مسافران می دهد.

پروازهای تایلند

پروازهای مختلفی در مسیر تایلند پرواز می کنند.اما از مبدا ایران تنها پرواز مستقیم ماهان ایر می باشد که به بانکوک پرواز می کند و اگر شما می خواهید به پوکت سفر کنید با از پروازهای کانکشن دار قطری یا اماراتی که مناسب ترین ساعت پروازی را دارند استفاده نمایید.

ویزای تایلند

ویزای تایلند در شرایط کنونی کرونا کمی نسبت به گذشته سخت تر و زمانبر تر شده است.مسافران حتما باید جهت صدور ویزا thai pass  دریافت نمایند و حتما بلیت و واچر قطعی دریافت نموده باشند.پس توصیه می شود جهت رزرو تورهای تایلند زمان مناسبی را جهت صدور ویزا در نظر بگیرید

خدمات تورهای تایلند

خدماتی که در تورهای تایلند به مسافران داده می شود شامل موارد زیر می باشد:

  1. رزرو پرواز در مسیرهای مختلف
  2. رزرو هتل های ارائه شده توسط sand box
  3. صدور ویزای توریستی تایلند
  4. ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل
  5. بیمه مسافرتی کرونا
6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb