تور آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی مقصد بی نظیر گردشگری 

آفریقای جنوبی، جنوبی‌ترین کشور در قاره آفریقا، به دلیل توپوگرافی متنوع، زیبایی‌های طبیعی و تنوع فرهنگی، شهرت دارد که همگی از زمان پایان قانونی آپارتاید، این کشور را به مقصدی مطلوب برای مسافران تبدیل کرده است. 
(پیلانسبرگ) جاده باغ یا مسیر باغ  یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی و به بهشت آفریقای جنوبی معروف است همچنین شامل بخش هایی از کوه ها، رودخانه ها، دریاچه آرام و سواحل طلایی است.یکی از مقصد های شناخته شده باغ مسیر، کنیسنا ست که بین جنگل های سرسبز و سواحل تالاب آرام واقع شده است فرصت های فراوان برای ماجراجویی در فضای باز کنیسنا در دسترس است صخره رنگارنگ و تالاب درخشان از دیدنی های جذاب این منطقه محسوب میشود و کیپ تاون و شبه جزیره کیپ بدون شک به عنوان یکی از زیبا ترین،عاشقانه ترین و پر بازدیدترین مناطق این کشور زیبا است مركز مهم گردشگري در آفريقاي جنوبي است.که به پادشاه مشهور جهان معروف است و یکی از مناطق بیولوژیکی متنوع روی زمین است

ژوهانسبورگ بزرگترین و ثروتمندترین شهر این کشور است. گاهی با نام شهر طلایی شناخته می شود چرا که معادن طلای بزرگی را در خود جای داده وضربان قلب آفریقا جنوبی است.

پارک ملی کروگر از هیجان انگیز ترین مقصد گردشگری است و تجربه ای زنده از حیات وحش و دیدن فیل، بوفالو، شیر، پلنگ و کرگدن را برای گردشگران رغم می زند . توصیه میکنیم دیدن پارک ملی کروگر هم جز برنامه های سفرتان قرار دهید.

6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb