تور پاتایا نوروز

تور پاتایا نوروز 1402

تور پاتایا همچون گذشته در نوروز سال 1401 نیز برقرار می باشد.پاتایا با توجه به شب های زنده و هیجان انگیزش و طبیعت بکر و رویاییش همواره مخاطبان خاص خود را از سرتاسر دنیا داشته است.ایرانیان نیز قبل از کرونا به این شهر زیبا تردد می کردند.با توجه به فروکش کردن بیماری مجددا تورهای پاتایا با یکسری هتل های مشخص و با پرتکل های بهداشتی خاص راه اندازی شده و مسافران می توانند از این تور جذاب در نوروز 1402 استفاده نمایند.کادر مجرب و با سابقه آریسا پرواز آماده مشاوره و پاسخگویی به شما مسافران محترم در خصوص تور پاتایا در نوروز 1402 می باشند.

 قیمت تور پاتایا نوروز 1402

قیمت تور پاتایا در تاریخ های غیر از ایام عید و تعطیلی مناسب تر از ایام نوروز می باشد . بالطبع قیمت تور پاتایا در نوروز 1402 نیز با توجه به افزایش نرخ پروازها بالاتر از حالت عادی می باشد لذا با توجه به استقبال مسافرین از این تورها در ایام نوروز پیشنهاد می شود هر چه زودتر اقدام به رزرو تور نمایید.

تور لحظه آخری پاتایا نوروز 1402

تور لحظه آخری پاتایا با توجه به شرایط ویژه کرونایی در کل دنیا و در تایلند دیگر مانند گذشته نیست و پروسه گرفتن ویزا زمانبر شده است لذا خواهشمندیم اگر قصد سفر به تایلند را دارید هر چه زودتر اقدام به رزرو نمایید. تورهای لحظه آخری بیش تر برای مسیرهایی می باشد که ویزا نداشته و شما تا دقایق آخر امکان رزرو تور را دارید.

پرواز پاتایا نوروز 1402

پرواز پاتایا به صورت مستقیم وجود ندارد و مسافرینی که قصد سفر به شهر پاتایا را دارند ابتدا به شهر بانکوک پرواز می کنند و سپس با اتوبوس با طی کردن مسافتی در حدود 3 ساعت به پاتایا می روند.لذا شما مسافران محترم می توانید با پرواز مستقیم ماهان ایر به شهر بانکوک بروید و از آنجا با اتوبوس به شهر پاتایا منتقل شوید.

خدمات تور پاتایا نوروز 1402

خدمات تور پاتایا در نوروز 1402 شامل صدور ویزای تایلند و همچنین رزرو پرواز در مسیر بانکوک و همچنین رزرو هتل در پاتایا و ترانسفر رفت از فرودگاه به شهر پاتایا و از آنجا به هتل رزرو شده  و بیمه مسافرتی بوده و لازم به ذکر است هتل های انتخاب شده در پاتایا نیز مانند الباقی شهر های تایلند  مجوعه هتل های sand box  اعلامی وزارت بهداشت می باشد که تمام پروتکل های بهداشتی در ان رعایت شده است.همچنین در روز اول و روز پنجم سفر تست PCR از مسافرین گرفته خواهد شد لذا مسافرین محترم می توانند در هر لحظه از شرایط حالی خود در سفر با خبر شوند.

6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb