تور مسقط نوروز

تور مسقط نوروز 1402

تور مسقط در نوروز 1402 جزو تورهایی است که می تواند گزینه بسیار مناسبی برای مسافران جهت سپری کردن ایام نوروز باشد.شهری که پایتخت عمان محسوب شده و امکانات تفریحی و رفاهی و آثار باستانی زیادی را در خود جای داده است.درجه حرارت در ایام بهار در مسقط حدود 30 درجه است و بهترین زمان جهت استفاده از دریا و تفریحات آبی می باشد چون از گرمای هوا کاسته شده و هوای معتدلی را خواهیم داشت.شرکت آریسا پرواز مجری مستقیم برگزاری تورهای عمان آماده مشاوره، پاسخگویی و رزرو تور مسقط در نوروز 1402 برای شما مسافرین محترم می باشد

 تورلحظه آخری مسقط نوروز 1402

تور لحظه آخری مسقط در نوروز مانند سایر زمانها نیست و استقبال مسافرین نسبت به الباقی فصول سال در نوروز بیشتر می باشد لذا به مسافرین پیشنهاد می شود جهت رزرو تور مسقط هر چه زودتر اقدام نموده و رزرو را به دقایق نزدیک به عید نوروز نسپارند.

پرواز مسقط نوروز 1402

پرواز مسقط در نوروز 1402 شامل پروازهای ایرانی قشم ایر و تابان و همچنین پرواز عمان ایر، سلام ایر و وارش بوده و مسافران می توانند از سه مسیر تهران، شیراز و کیش به این شهر زیبا پرواز نمایند.

خدمات تور مسقط نوروز 1402

خدمات تور مسقط در نوروز 1402 شامل رزرو پرواز ، رزرو هتل با درجه ها و کیفیت های مختلف و همچنین صدور بیمه مسافرتی کرونا می باشد.لازم به ذکر است مسافرین عزیز ویزای عمان را می توانند در فرودگاه دریافت نمایند فقط کافیست کارت واکسن دیجیتال و همچنین جواب منفی تست PCR  خود را در سایت ایمشرف ثبت نموده و واچر این سایت را دریافت نمایند و در فرودگاه بهمراه خود داشته باشند.ویزای 14 روزه در فرودگاه برای مسافرین صادر خواهد شد و مسافران تا 13 روز می توانند در این شهر اقامت نمایند.

  تور ارزان مسقط نوروز 1402

معمولا در ایام نوروز تورهای گردشگری گران تر از بقیه ایام سال می باشد. با توجه به آب و هوای بسیار معتدل و مطبوع شهر مسقط در ایام نوروز یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری مسافرین ایرانی در این روزهای سال می باشد. معمولا تورهای مسقط در هفته دوم ارزان تر از هفته اول عید نوروز می باشد. با توجه به نوع پرواز و درجه هتل می توان مناسب ترین قیمت را با هر نوع بودجه ایی خریداری کرد. برای رزرو تور ارزان مسقط نوروز 1402 با همکاران ما در آریسا پرواز تماس حاصل فرمایید.

  تور زمینی مسقط نوروز 1402

تور زمینی فقط از طریق کشور امارات و شهرهای دبی و ابوظبی به سمت مسقط صورت می گیرد و همه روزه اتوبوس ها از ساعت 7 صبح تا 3 بعد از ظهر از طریق حمل و نقل بین المللی کشور عمان سرویس دهی خواهند کرد.

6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb