تور بدروم نوروز

ایکونتور بدروم  نوروز 1402

از بهترین زمان ها برای سفر به بدروم عید نوروز میباشد.برای خرید تور بدروم برای تعطیلات عید نوروز پیشنهاد میکنم از یک ماه قبل با کارشناسان ما در تماس باشید و از آن ها مشاوره های لازم را بگیرید و تور خود را رزرو کنید .درر این ایام این جزیره ی زیبا دارای ازدحام جمعیت بیشتری هم هست لذا برای راحتی و آرامش بیشتر از قبل هماهنگی های لازم رابا کارشناسان ما انجام دهید. برای اطلاعات بیشتردر زمینه تور بدروم نوروز 1402 با مشاورین ما در تماس باشید.

ایکونپکیج تور بدروم نوروز 1402

خدمات تور بدروم شامل موارد زیر میباشد:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • رزرو هتل در بدروم
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری

ایکون قیمت تور بدروم  نوروز 1402

به دلیل شرایط آب و هوایی خوب و تعطیلات نوروز و همچنین برنامه های تفریحی بیشتر معمولا توربدرو در فصل نوروز گران تر میباشد اما با این حال اگر میخواهید در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید میتوانید با مشاوره ی با کارشناسان ما بهترین انتخاب را برگزینید و از سفر خود لذت ببرید.

ایکونتور ترکیبی بدروم استانبول نوروز 1402

خیلی از مسافرین طرفدار تورهای ترکیبی در مسیرهای مختلف ترکیه هستند  که کارشناسان آریسا پرواز این امکان را برای شما فراهم آورده اند که بتوانید تورهای ترکیبی در مسیرهای مختلف را انتخاب کنید.تور ترکیبی بدروم استانبول،تور ترکیبی کوش آداسی استانبول و مارماریس استانبول از انواع این تور ها میباشند.

تور ارزان بدروم نوروز 1402

تورهای ترکیه در ایام نوروز از اهمیت زیادی برای ایرانیان برخوردار است. معمولا در ایام نوروز تورهای بدروم از بقیه سال گران تر است. ولی اگر میخواهید تور ارزان بدروم نوروز 1402 رزرو فرمایید معمولا در هفته دوم کمی ارزان تر از هفته اول خواهد بود. در شهر بدروم با توجه به وجود هتل های متنوع می توان با هر نوع بودجه ایی محل اقامت خود را رزرو فرمایید. نوع پرواز نیز در این ایام سال بسیار مهم است. پروازهای مستقیم به فرودگاه میلاس بدرم گران تر از پروازهای غیر مستقیم می باشد و اگر از طریق شهرهای دیگر به بدروم سفر کنید خرید ارزان تری خواهید داشت.

تور بدروم پرواز مستقیم نوروز 1402

فرودگاه بین المللی شهر بدروم میلاس نام دارد و معمولا در تمام طول سال پرواز مستقیم به این فرودگاه انجام نمیشود و معمولا پرواز مستقیم به این فرودگاه ایام تابستان صورت می پذیرد. تور بدروم پرواز مستقیم نوروز 1402 نیز در هفته اول و دوم عید برگزار می شود. برای رزرو تور بدروم و در کل تورهای ترکیه نوروز 1402 با بهترین قیمت با همکاران ما در شرکت آریسا پرواز تماس حاصل فرمایید.

فرودگاه بین المللی بدروم نوروز

فرودگاه بین المللی شهر بدروم میلاس نام دارد که معمولا در تمام طول سال پرواز مستقیم از ایران به این فرودگاه وجود ندارد

آب و هوای بدروم نوروز

دمای هوا در این فصل به نسبت ماه قبل کمی افزایش می باشد زیر فصل بهار تمام شهر را فرا گرفته است ولی همچنان کمی هوا سرد خواهد بود. در فصل بهار حدود 6 ساعت هوای آفتابی در روز خواهیم داشت.

سوالات متداول

بهترین روش برای سفر به بدروم خرید تورهای گردشگری به این شهر می باشد. معمولا تمام سال پرواز مستقیم به این شهر انجام نمی شود و باید از طریق شهرهای استانبول، ازمیر، دنیزلی و اسپارتا به این شهر سفر کرد.

معمولا بهترین زمان خرید تورهای نوروز بدروم در پیش فروش و نیمه اسفند ماه می باشد.

6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb