تور بانکوک نوروز

تور بانکوک نوروز 1402

تور بانکوک نیز مانند سالهای گذشته ( قبل از کرونا) در نوروز امسال نیز برگزار خواهد شد. تور بانکوک بدلیل جاذبه های زیادش طرفداران بسیاری دارد اما با توجه به مسئله کرونا کمی شرایط نسبت به گذشته سخت تر شده است و لذا جهت رزرو این تور در نوروز 1402 باید از هم اکنون اقدام به رزرو نمایید.با توجه به محدودیت های کرونا ویزای تایلند کمی با گذشته شرایطش تغییر کرده لذا پیشنهاد می شود مسافرینی که قصد استفاده از تور بانکوک را دارند هر چه زودتر اقدام به رزرو تور نمایند

 قیمت تور بانکوک نوروز 1402

قیمت تور بانکوک با توجه به شرایط جدی پیش آمده کمی گرانتر از قبل شده و افزایش نرخ ارز نیز بر این افزایش قیمت تور تاثیر زیادی گذاشته است اما با همه این شرایط شرکت آریسا پرواز برای عزیزانی که قصد سفر به تایلند دارند تخفیفاتی را در نظر گرفته که در هنگام رزرو تور تقدیم می گردد.لذا فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر اقدام به رزرو نمایید تا با مناسب ترین قیمت به بانکوک سفر نمایید.

تور لحظه آخری بانکوک نوروز 1402

تور لحظه آخری بانکوک با توجه به شرایط ویژه کرونایی در کل دنیا و در تایلند دیگر مانند گذشته نیست و پروسه گرفتن ویزا زمانبر شده است لذا خواهشمندیم اگر قصد سفر به تایلند را دارید هر چه زودتر اقدام به رزرو نمایید. همکاران ما در مجموعه آریسا پرواز آماده پاسخگویی و مشاوره به شما عزیزان در خصوص سفر به بانکوک می باشند.

پرواز بانکوک نوروز 1402

پرواز بانکوک در نوروز سال 1402 مانند سالهای گذشته بصورت مستقیم ماهان ایر می باشد که استانداردهای لازم جهت مسیر طولانی پرواز تایلند را دارد.همچنین پرواز های کانکشن دار نیز در این مسیر پرواز می کنند اما از لحاظ قیمتی به صرفه نمی باشد لذا جهت پرواز در مسیر بانکوک بهترین پرواز ایرلاین ماهان ایر می باشد.

خدمات تور بانکوک نوروز 1402

خدمات تور بانکوک در نوروز 1402 شامل صدور ویزای تایلند و همچنین رزرو پرواز در مسیر بانکوک و همچنین رزرو هتل در بانکوک و ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل و بیمه مسافرتی بوده و لازم به ذکر است هتل های انتخاب شده در بانکوک مجوعه هتل های sand box  اعلامی وزارت بهداشت می باشد که تمام پروتکل های بهداشتی در ان رعایت شده است.همچنین در روز اول و روز پنجم سفر تست PCR از مسافرین گرفته خواهد شد لذا مسافرین محترم با آرامش خیال می توانند در نوروز 1402 به شهر زیبای بانکوک در کشور تایلند سفر کنند.

6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb