تور بانکوک

    تور بانکوک【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور بانکوک ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزانترین تور بانکوک لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

توربانکوک

تور بانکوک از چند جنبه برای مسافران ویژه می باشد .یک جنبه آن مباحث کاری و تجاری است که مسافران از سراسر دنیا برای تجارت و کار به این کشور مراجعه می کنند و جنبه دیگر آن جنبه توریستی این شهر می باشد.بانکوک شهری پر از معابد زیبای مختلف،آکواریوم، باغ وحش بزرگ و جاذبه های دیگر گردشگری است که طرفداران خاص خودشان را دارند.جهت رزرو تور بانکوک با همکاران ما در مجموعه آریسا پرواز تماس حاصل نمایید.

تورهای لحظه آخری بانکوک

بدلیل طولانی تر شدن پروسه ویزا تورهای لحظه آخری بانکوک مثل گذشته نیست .حتما مسافران عزیز باید این نکته را مدنظر داشته باشند که یک پروسه 15 تا 17 روزه را برای دریافت ویزای توریستی تایلند در نظر بگیرند.دیگر مانند گذشته تورهای ارزان قیمت بانکوک وجود ندارد و با توجه به افزایش نرخ ارز این تورها گران تر شده اند.

هتل های بانکوک

هتل های بانکوک بدلیل پایتخت بودن این شهر دارای کیفیت مناسبی می باشد و شما در این شهر می توانید هم هتل های معمولی سه ستاره تمییز پیدا کنید و هم هتل های 4 و 5 ستاره تاپ. ولی اگر میخواهید قیمت تورتان مناسب در بیاید از هتل های سه ستاره قیمت مناسبی که در بانکوک وجود دارد استفاده نمایید.

پروازهای بانکوک

پروازهای کانکشن دار زیادی به مقصد بانکوک پرواز می کند اما تنها پرواز مستقیم از ایران به مقصد شهر بانکوک ماهان ایر می باشد که اکثر تورهای بانکوک، پاتایا و ترکیبی بانکوک و پاتایا با این پرواز بسته می شود.

خدمات تورهای بانکوک

خدماتی که در تور بانکوک به مسافران داده می شود شامل موارد زیر می باشد:

  1. رزرو پرواز ماهان ایر
  2. رزرو هتل های ارائه شده توسط sand box
  3. صدور ویزای توریستی تایلند
  4. ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل
  5. بیمه مسافرتی کرونا
6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb