تور آلانیا

تور آلانیا【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور آلانیا ترکیه ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزانترین تور آلانیا لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

iconتور آلانیا

آلانیا به عنوان یکی از شهرهای توریستی و گردشگری ترکیه و با توجه به زیبایی دریا و جنگل های آرام و بی نظیر این شهر و همچنین آب و هوای معتدل مدیترانه ایی از محبوبیت فراوانی بین گردشگران ایرانی برخوردار است و سالانه گردشگران زیادی را در ایام نوروز و فصل تابستان از ایران به خود جذب کرده است. برای آگاهی از قیمت تورهای آلانیا در ایام نوروز و دیگر فصول سال با همکاران ما در شرکت آریسا پرواز تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

khadamatخدمات تور آلانیا

  • پرواز رفت و برگشت
  • 6 شب اقامت با خدمات برد هتل
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر فرودگاهی

priceقیمت تور آلانیا

قیمت تور آلانیا با توجه به نرخ پرواز و هتل متغیر است و در هر فصل قیمت هتل و پرواز متغیر است. معمولا تور آلانیا در فصل پاییز و زمستان، البته به غیر از سال نو میلادی ارزان تر از فصل بهار و تابستان است. البته همیشه ارزان بودن تور دلیلی بر بهتر بودن خدمات آن تور نیست و کیفیت بهتر بستگی به بودجه مسافر خواهد داشت و آریسا پرواز سعی دارد برای شما مسافرین محترم بهترین خدمات با بهترین قیمت را ارائه کند. برای رزرو تورهای ارزان و لحظه آخری آلانیا و دریافت مشاوره رایگان در زمینه تور آلانیا با همکاران ما در شرکت آریسا پرواز در ارتباط باشید.

arzanتور ارزان آلانیا

بهترین زمان برای سفر ارزان به آلانیا به شرح ذیل می باشد:

  • فصل بهار بعد از تعطیلات نوروز
  • فصل پاییز در ماه های مهر، آبان و آذر
  • فصل زمستان به غیر از سال نو میلادی

tktپروازهای آلانیا

در حال حاضر برای سفر به شهر آلانیا می توانید از پروازهای ایرانی و ترک استفاده کنید که پروازهای ایرانی به صورت غیر مستقیم به فرودگاه های دنیزلی و اسپارتا انجام میشود و بقیه مسیر به صورت ترانسفر زمینی تا هتل طی می شود. فاصله فرودگاه اسپارتا تا آلانیا 3 ساعت و نیم و فاصله فرودگاه دنیزلی حدود 5 ساعت می باشد. راحت ترین روش برای سفر به آلانیا استفاده از پرواز مستقیم ترک است که از مقصد تهران به فرودگاه قاضی پاشا صورت می گیرد. در نتیجه برای رسیدن به هتل ترانسفر فرودگاهی کمتری را نسبت به پروازهای ایرانی خواهید داشت. البته این نکته رو باید در نظر داشته باشید که سفر به آلانیا با پروازهای ایرانی به نسب از پروازهای ترک بسیار ارزان تر است و اگر میخواهید سفر ارزانی به شهر آلانیا داشته باشید، پرواز ایرانی را به شما توصیه می کنیم.  ایرلاین های موجود در مسیر آلانیا، پروازهای ترک مانند تیلویند، فری برد و پگاسوس و پروازهای ایرانی مانند ایران ایر، ایران ایرتور و قشم ایر را می توان نام برد و در فصل های مختلف تعداد این پروازها در هفته متغیر خواهد بود.

hotelهتل های آلانیا

آلانیا به عنوان شهر در حال توسعه در زمینه گردشگری، دارای هتل های متعدد با هر نوع بودجه می باشد. معمولا برد هتل ها در این شهر به صورت آل و یوآل است که شامل صبحانه، ناهار، شام و نوشیدنی می باشد. قیمت هتل های آلانیا در فصول مختلف متغیر است و اگر قصد شنا کردن و استفاده از تفریحات آبی در این هتل ها را دارید، ما فصل تابستان را به شما پیشنهاد می کنیم. در آلانیا می توان هتل هایی با درجه 3 ستاره اقتصادی تا 5 ستاره لوکس را رزرو کرد. برای رزرو هتل های آلانیا با بهترین قیمت با همکاران ما در شرکت آریسا پرواز تماس حاصل فرمایید.

تور لحظه آخری آلانیا

از آنجایی که آلانیا نیاز به ویزا ندارد در بعضی از فصول و زمان ها شما میتوانید تور لحظه آخری آلانیا را خریداری کنید البته خاطر نشان کنم باید چمدانتان آماده  و در دست باشد.تور لحظه آخری آلانیا به این معنی نیست که خدمات تور شما کمتر باشد بلکه همان تور را با قیمت بهتری خریداری میکنید.برای اطلاع از قیمت تورهای لحظه آخری آلانیا با کارشناسان ما در آریسا پرواز در ارتباط باشید.

نام فرودگاه آلانیا چیست؟

نام فرودگاه آلانیا قاضی پاشا میباشد که حدود 30 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد البته وسایل حمل و نقل برای جابجایی مسافرین نزدیک فرودگاه وجود دارد.از ایران نیز در فصول مفتف ایرلاین های مختلف به این فرودگاه پرواز دارند.

تور آلانیا نوروز 1402

یکی از بهترین فصل های سفر به آلانیا تعطیلات نوروز میباشد.فصل بهار گردشگران زیادی به سواحل کشور ترکیه سفر میکنند و یکی از پیشنهادات ما به شما برای سفر در ایام نوروز پکیج تور آلانیا نوروز 1402 میباشد که میتواند خاطرات خوبی را برای شما رقم بزند.شما میتوانید در فصل بهار از تفریحات آبی ، تنوع غذایی و بازدید از مکان های دیدنی آلانیا لذت ببرید.معمولا در فصل نوروز بسیاری از مردم ایران تور ترکیه و شهرهای ساحلی آن را در ایام نوروز انتخاب میکنند.

pcrتور آلانیا در شرایط کرونا

شرایط سفر به کشور ترکیه و شهر آلانیا به شرح ذیل می باشد:

  • ارائه کارت واکسن دیجیتالی دو دوز واکسن با گذشت 14 روز از دوز دوم
  • ارائه تست منفی کرونا با اعتبار 72 ساعت از روز پرواز
  • برای بازگشت به ایران ارائه تست منفی کرونا با اعتبار 72 ساعت از پرواز برگشت الزامی می باشد

سوالات متداول

بهترین زمان برای سفر به الانیا فصل بهار و فصل تابستان میباشد.

خیر سفر به آلانیا نیاز به ویزا ندار و گذرنامه با 6 ماه اعتبار برای سفر کافیست.

پیشنهاد ما دلار و یورو میباشد در طول سفر نیز میتوانید پول خود را تبدیل کنید البته در ابتدای سفر مقداری لیر نیز به همراه داشته باشید.

آلانیا یکی از شهر های کشور ترکیه میباشد و واحد پول آن لیر میباشد.

شما میتوانید با مراجعه به سایت آریسا پرواز و مشاوره با همکاران ما اطلاعات لازم راجع به تورلحظه آخری آلانیا را بدست بیاورید.

برای اطلاع از بهترین هتل های آلانیا میتوانید نظرات سایر مسافرین آن هتل را مطالعه کنید و اطلاعات لازم را بدست بیاورید.

آدانا کباب جزو پرطرفدار ترین غذاهای آآلانیا میباشد.

6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb