تور پاتایا

توضیحات

  تور پاتایا【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور پاتایا ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزان‌ترین تور پاتایا لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

تور پاتایا

تور پاتایا بخاطر شب‌های زنده و هیجان انگیزش همیشه طرفدار داشته است. اما نباید از طبیعت بکر و زیبایی که در این شهر وجود دارد غفلت کرد. شهری که جزایر زیبایی را در خود جای داده و آب زلالی که می‌توان در این شهر مشاهده کرد به جذابیت‌های آن اضافه کرده است. شرکت آریسا پرواز برگزار کننده تورهای پاتایا آماده مشاوره و رزرو این تور در طول سال برای شما مسافر محترم است.

تور ارزان قیمت پاتایا

تور ارزان قیمت پاتایا با توجه به افزایش نرخ ارز دیگر وجود ندارد. برای رزرو تور 7 شب پاتایا در شرایط عادی باید حداقل بالای 20 میلیون تومان هزینه نمایید. همچنین دریافت ویزای تایلند زمان‌بر شده است. حتما مسافران تقریبا 20 روز قبل تاریخ پروازشان باید اقدام به گرفتن ویزا نمایند.

هتل‌های پاتایا

هتل‌های پاتایا نیز مانند بانکوک دارای درجه و کیفیت‌های مختلفی است.در گذشته اکثر هتل‌های پاتایا مهمان آزاد بود اما در شرایط کرونا کمی نسبت به گذشته سخت‌تر شده و هتل ها حتما باید در sandbox  تعریف شده باشد.

پروازهای پاتایا

تاکنون فرودگاه توریستی‌ای در پاتایا احداث نشده است. تنها یک فرودگاه جنگی در این شهر مستقر است که برای پروازهای ضروری از آن استفاده می‌شود. لذا مسافرینی که قصد سفر به این شهر را دارند از مسیر بانکوک یا پوکت به صورت زمینی یا دریایی به این شهر سفر می‌کنند.

✔خدمات تورهای پاتایا

خدماتی که در تور پاتایا به مسافران داده می‌شود شامل موارد زیر است:

  1. رزرو پرواز ماهان ایر
  2. رزرو هتل‌های ارائه شده توسط sand box
  3. صدور ویزای توریستی تایلند
  4. ترانسفر رفت از فرودگاه به هتل
  5. بیمه مسافرتی کرونا


بیشتر...

پرسش و پاسخ

هر آنچه که باید بدانی!

شما دلار یا یورو همراه خود ببرید و در آن شهر چینج به بات کنید بهتر است.

بهترین زمان از اواسط پاییز تا بهار است.

ارز کل شهرهای تایلند بات است.

بله. این کار بر عهده‌ی تور مسافرتیتان است.

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید