تور مالزی

توضیحات

تور مالزی【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تور مالزی  راهنمای خرید و رزرو ارزان‌ترین تور مالزی لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

مالزی کجاست؟

کشور مالزی یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است که پایتخت آن کوالالامپور است. ترکیبی جذاب از حیات وحش متنوع، کوه‌های با شکوه، جنگل‌های بارانی، و چشم‌ انداز غنی، آن را به یکی از پر بازدیدترین مکان‌های توریستی در آسیا تبدیل کرده است. این کشور زیبا به خاطر سواحل متعدد و تنوع جاذبه‌های طبیعی یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری جهان بخصوص برای ورزش‌هایی مانند غواصی دارای شهرت بسیار زیادی است. مالزی از 13 ایالت و 3 سرزمین فدرال تشکیل شده و مساحتی حدود 330 هزار و 803 کیلومتر وسعت دارد. دین رسمی این کشور اسلام است که 61.3 درصد کل این کشور را در برگرفته است. زبان رسمی و ملی این کشور مالایی و واحد پول مالزی رینگت است. در طول سال دو فصل بارانی در کشور مالزی وجود دارد و بیشترین میزان بارندگی از اوایل نوامبر تا آخر مارس است. مالزی کشوری بر روی خط استوا بوده و آب و هوای آن به همین دلیل استوایی است و در بیشتر ماه‌های سال شاهد آب و هوای گرم، مرطوب و بارانی هستیم.

✔ فرهنگ مالزی

مالزی نقطه همگرایی چندین سنت فرهنگی اصلی است که از مجمع‌ الجزایر آسیای جنوب شرقی و همچنین چین، آسیای جنوبی، خاورمیانه و غرب سرچشمه می‌گیرد. فرهنگ مالایی، فرهنگ‌های اورنگ آسلی شبه جزیره مالزی و بسیاری از فرهنگ‌های شرق مالزی بومی این منطقه هستند. در هزاره و نیم اول پس از میلاد، فرهنگ بومی مالایی در شبه جزیره مالایا و سایر بخش‌های آسیای جنوب شرقی به شدت تحت تأثیرات هندی پیش از اسلام و اوایل اسلام قرار گرفت. تماس هند با شبه جزیره مالایی، که از قرن دوم یا سوم تا اواخر قرن چهاردهم گسترش یافت، تأثیر عمیقی بر مذهب (از طریق هندوئیسم و ​​بودیسم)، هنر و ادبیات گذاشت. اسلام که در قرن پانزدهم به مالاکا (ملاکای کنونی) معرفی شد، به زودی دین غالب مالایی‌ها شد. تأثیرات فرهنگی غرب، به ویژه از قرن نوزدهم، بر بسیاری از جنبه‌های زندگی مالایی، به ویژه در حوزه فناوری، قانون، سازمان اجتماعی و اقتصاد تأثیر گذاشته است. بنابراین فرهنگ معاصر مالایی چند وجهی است و از رشته‌های بسیاری – بومی، هندوی اولیه، اسلامی اولیه و مدرن، و به‌ ویژه در شهرها، غربی در هم تنیده شده است؛ تا الگویی متفاوت از سایر فرهنگ‌ها و در عین حال به‌ طور قابل تشخیص مالایی ایجاد کند. بازرگانان اولیه چینی که در مالاکا و جزیره پنانگ مستقر شدند تا حدی جذب شدند (حداقل تا حدی که زبان مالایی را پذیرفتند). در مقابل، چینی‌هایی که در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم تعداد زیادی به شبه‌ جزیره مالایا مهاجرت کردند، هم گروهی ناهمگون‌تر و هم جمعیتی گذرا بودند که تمایل به ایجاد جوامع مستقل داشتند. بنابراین، نفوذ فرهنگی چین در این منطقه کمتر آشکار شده است. بیشتر هندی‌ها و پاکستانی‌ها در ابتدا به عنوان کارگر برای کار در مزارع قهوه و لاستیک از اواسط قرن 19 تا اوایل قرن 20 آمدند. مانند چینی‌ها، آنها نیز عمدتاً گذرا بودند (تا جنگ جهانی دوم)، در جوامع بسته زندگی می‌کردند و نسبتاً غیرقابل جذب باقی می‌ماندند.جوامع مالزی عمیقاً تحت تأثیر حکومت استعماری بریتانیا و تأثیرات فرهنگی غرب، به ویژه در اشکال آموزشی و نهادی قرار گرفته‌اند. حتی در سبک رانندگی همانند بریتانیا است فرمان سمت راست و خیابان ها برعکس است. مناطق روستایی به ویژه در شرق شبه جزیره مالزی و در داخل مالزی شرقی کمترین آسیب را دیده‌اند، در حالی که شهرها کانون سریع‌ترین تغییرات فرهنگی بوده‌اند. با این حال، رشد و توسعه اقتصادی خارق‌العاده از اواسط قرن بیستم به طور فزاینده‌ای به یک چشم‌انداز جهانی که عمدتاً توسط طبقه متوسط ​​رو به گسترش از مراکز شهری منتقل می‌شود، اجازه داده است تا به شهرهای کوچک‌تر و حتی سکونتگاه‌های روستایی جدیدتر نفوذ کند.

✔ خدمات تور مالزی

آریسا پرواز به مسافرین خود برای تور مالزی خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • رزرو بلیط رفت و برگشت (هر ایرلاینی که مورد نظر شما باشد)
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • ویزای سنگاپور برای تورهای ترکیبی مالزی سنگاپور
 • رزرو هتل
 • بیمه نامه مسافرتی
 • ارائه سیم کارت به ازای هر اتاق
 • یک گشت شهری با نهار
 • پشتیبانی 24 ساعته

 تورهای ترکیبی مالزی

تورهای مالزی به صورت ترکیبی بین سه شهر توریستی‌ این کشور یا همراه با کشورهای اطراف مالزی مانند سه کشور تایلند، اندونزی و سنگاپور برگزار می‌شود. هر یک از این پکیج‌های تور مالزی جذابیت ها و زیبایی های خاص خود را دارند. از قیمت گرفته تا ترانسفر بین شهرها! برای همین در ادامه با ما همراه باشید تا شما را برای یک انتخاب درست راهنمایی کنیم. شما را از ترانسفر، هزینه تور و نوع تور مطلع نماییم.

تورهای ترکیبی شامل کوالالامپور + سنگاپور ، مالزی + تایلند ، کوالالامپور + پنانگ + لنکاوی ، کوالالامپور + پنانگ ، کوالالامپور + لنکاوی ،  کوالالامپور و بالی تور کوالالامپور و سنگاپور؛ پرتقاضاترین تور ترکیبی مالزی هستند همچنین تور کوالالامپور تک  در ادامه شمارا بیشتر با این مسیر ها آشنا خواهیم کرد

✔ تور ترکیبی مالزی سنگاپور

رزرو تور سنگاپور به صورت تکی هزینه‌ی زیادی روی دست مسافران می‌گذارد مهمترین دلیل آن هم پرواز گران قیمت به سنگاپور است. علاوه‌ بر آن تعداد پروازهای تهران سنگاپور کم‌تر از مسیر تهران کوالالامپور است. به همین دلیل، امکان رزرو تور مالزی سنگاپور را برایتان فراهم کرده‌ایم تا هم از زیبایی ها و کشور مدر سنگاپور لذت ببرید هم هزینه کمتری پرداخت کنید. با رزرو این تور پروازها از تهران به کوالالامپور انجام شده و پس از چند روز اقامت در مالزی، می‌توانید با ترانسفر زمینی به سنگاپور بروید. با رزرو این تور هزینه‌های سفر شما به مراتب نسبت به تور تکی سنگاپور کم‌تر خواهد شد.

✔ تور ترکیبی مالزی تایلند؛ ارزان و محبوب

پروازهای تور مالزی تایلند از تهران و با ایرلاین ماهان به مقصد بانکوک برگزار می‌شود. به دلیل نزدیکی مالزی به تایلند پس از اقامت در شهرهای بانکوک، پاتایا و پوکت با پروازی کوتاه به کوالالامپور می‌روید همچنین می‌توانید بدون توقف در تایلند همان روز که به بانکوک رسیدید با پرواز داخلی به مالزی سفر کنید و تمام مدت اقامت خود را در مالزی بمانید. باتوجه به نحوه برگزاری پروازها، این تور یکی از ارزان‌ترین سفرهای ترکیبی مالزی به حساب می‌آید و از نظر مسافران محبوبیت بیشتری دارد.

✔ تور ترکیبی شهرهای داخلی مالزی؛ انتخاب دو شهر برای اقامت

شما می‌توانید تور کوالالامپور پنانگ، کوالالامپور لنگکاوی یا تور کوالالامپور با هر دو شهر را رزرو کنید. این تورها قیمت مناسبی دارند؛ زیرا در اغلب موارد مسیرها بین دو شهر به صورت زمینی طی می‌شود اما بنا به انتخاب شما می‌توانید با کمی هزینه بیشتر هوایی سفر کنید.

✔تور ترکیبی کوالالامپور و بالی؛ جذاب‌ترین پکیج ترکیبی مالزی

با رزرو این تور می‌توانید مدرنیته را در مالزی ببینید، سپس برای استراحت به بالی بروید. با توجه به هزینه‌های بالای اقامت در بالی و همچنین پروازهای پر هزینه به بالی و تعداد کم پرواز به کشور اندونزی از مبدا ایران، هزینه‌ی رزرو تور ترکیبی اندونزی مالزی بسیار به صرفه است. در نتیجه رزرو این تور را فقط به مسافران لوکس‌پسند شرق آسیا توصیه می‌کنیم. اما اگر از دیدن مالدیو لذت برده باشید از دیدن بالی حیرت میکنید.

✔ آیا برای سفر به مالزی نیاز به ویزا است؟

برای سفر به مالزی شما نیازی به گرفتن ویزا ندارید اگر بخواهید 14 روز در مالزی اقامت داشته باشید ولی اگر بخواهید بیشتر در مالزی بمانید باید به سفارت مالزی بروید و با پرداخت مبلغی اندک و مدارک مورد نیاز ویزای مالزی تهیه کنید و 2 ماه اقامت کنید ولی برای تورهای ترکیبی مالزی بالی و مالزی سنگاپور باید حتما ویزای سنگاپور و اندوزی را دریافت نمایید. برای تور ترکیبی تایلند مالزی باید ویزای کشور تایلند را از ایران اقدام نمایید. برای راهنمایی بیشتر تورهای ترکیبی ویزا دار با کارشناسان ما در آریسا پرواز تماس حاصل فرمایید.

 ایرلاین‌های تور مالزی

پروازهای مالزی با ایرلاین ماهان به صورت مستقیم و با ایرلاین‌های ایرعربیا، قطر ایرویز، امارات ایرلاینز، سلام ایر و ترکیش ایرلاینز انجام می‌شود. بهتر است سفرتان را با پروازهای ماهان به صورت مستقیم اما قیمت بیشتری نسبت به  ایرعربیا یا سلام ایر دارد انجام دهید؛ زیرا از نظر مدت زمان توقفی ندارد و به صورت مستقیم به مالزی پرواز می کند اما پرواز های دیگر با توقف و ترانزیت دارای  قیمت بلیط ارزان‌تری هستند.

 برای تور مالزی کجا هتل رزرو کنیم؟

خیابان «بوکیت بین تانگ» در مرکز شهر کوالالامپور یکی از بهترین مناطق برای اقامت در تور مالزی و شهر کوالالامپور محسوب می‌شود. اطراف مرکز خرید «پاویلیون» در ورودی خیابان «بوکیت بین تانگ» بهترین بخش برای اقامت شما در این منطقه است. البته تمامی هتل‌های خوب کوالا به محله بوکیت بینتانگ ختم نمی‌شود. بلکه می‌توانید به سراغ هتل‌های اطراف برج‌های دو قلو که با نام پتروناس می‌شناسید در خیابان اَمپنگ هم بروید. معمولا قیمت هتل‌های لوکس در خیابان اَمپنگ نسبت به بوکیت بینتانگ بالاتر است. کارشناسان ما می‌توانند برای شما بهترین منطقه را با بهترین قیمت برای رزرو هتل به شما پیشنهاد بدهند.

✔ بهترین زمان برای سفر به مالزی چه زمانی است؟

بهترین زمان برای سفر به مالزی بین ماه مارس تا اوایل اکتبر است. زمانی که می‌توان از بدترین باران ها جلوگیری کرد و رطوبت نسبتاً کمتری در این دوره وجود دارد. گفته می‌شود که آب و هوای مالزی در طول سال گرم و مرطوب با دوره‌های کوتاه باران است. دمای هوا در مالزی معمولاً از 21 درجه سانتی گراد تا 32 درجه سانتی گراد در سطح دریا متغیر است. در سطوح بالاتر، شما می‌توانید دمای کمتر و هوای بسیار سردتری را انتظار داشته باشید. هنگامی که قصد سفر به مالزی را دارید، اولین چیزی که باید تصمیم بگیرید این است که کدام بخش از مالزی را قصد بازدید دارید، یعنی ساحل غربی یا ساحل شرقی. بهترین ماه‌های سفر به انتخاب منطقه شما و همچنین نوع فعالیت‌هایی که قصد دارید از آنها لذت ببرید بستگی دارد. مالزی به دلیل دمای ثابت به سختی تغییر فصلی دارد، اما سردترین ماه‌ها از نوامبر تا ژانویه است.

 جاهای دیدنی مالزی

مالزی پر از مکان‌ها و جاهای دیدنی است. در این قسمت سعی می‌کنیم تا به صورت تیتر وار بهترین مقاصد گردشگری و جاذبه‌های دیدنی مالزی را برای شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید یک لیست از جاهایی که در مالزی می‌توانید ببینید را داشته باشید این نکته را هم اضافه کینم تعداد خیلی زیادی از جاهای دیدنی را نتوانستیم در این لیست بگنجانیم سعی میکنیم تا در مقالات جامع‌تری تمامی جاهای دیدنی مالزی را به صورت کامل و اجمالی برای شما معرفی کنیم و یک راهنمای سفر جامع را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 • افلاک نمای ملی کوالالامپور
 • آکواریوم کوالالامپور
 • برج کوالالامپور
 • غارهای باتو
 • برج‌های دوقلوی پتروناسپ
 • ارک ماجراجویی ای تی ویپارک موضوعی برجایا
 • معبد کک لوک سی
 • تایم اسکوئر 
 • جنگ لیزر کوالالامپور
 • خانه وارونه کوالالامپور
 • خیابان پتالینگ
 • ارتفاعات کامرون
 • ساختمان ژونگشان
 • گنتینگ هایلندز، پاهانگ
 • محله بریک فیلدز
 • جزیره مانوکان
 • بوکیت بینتانگ
 • کی اِل سی سی
 • منارا کی ال تاورز

هزینه سفر به مالزی

هزینه‌ی سفر به مالزی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین نکته‌ی مهم که بسیار در قیمت تور مالزی شما تاثیر دارد پروازی است که برای سفر به مالزی انتخاب می‌کنید؛ زیرا عمده‌ی قیمت تور مالزی شما را پرواز تشکیل میدهد. اگر از پروازهایی که ترانزیت داری مانند سلام ایر و ایرعربیا هستند استفاده کنید هزینه سفر خود را مقدار زیادی کاهش می‌دهید. دیگر عواملی که در قیمت سفر به ملزی شما تاثیر میگذارد هتلی است که برای اقامت خود انتخاب می‌نمایید. اگر در مرکز شهر و در منطقه‌ی klcc هتل انتخاب کنید تور خود را باید گران‌تر خریداری کنید. هر آنچه از مرکز شهر فاصله بگیرید تور ارزان‌تری را می‌توانید تهیه نمایید. توصیه میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین قیمت و بهترین تور مالزی با کارشناسان ما در مجموعه‌ی آریسا پرواز تماس بگیرید. در ادامه تمامی عواملی که در هزینه سفر به مالزی تاثیر دارد را می آوریم:

 • تردد با وسایل نقلیه عمومی
 • هزینه غذا و خورد و خوراک روزانه
 • هزینه تفریحات
 • بازدید از مناطق تاریخی و فرهنگی مالزی
 • هزینه اقامت در هتل و خرید بلیط هواپیما

بیشتر...

پرسش و پاسخ

هر آنچه که باید بدانی!

برای سفر به مالزی دلار ببرید بختر است تا در صورت زیاد آمدن بودجه سفر دلار را به ایران بیاورید و برای تبدیل آن راحت باشید.

خیر. اگر بخواهید کمتر از 14 روز اقامت داشته باشید نیازی به ویزا نیست ولی اگر تعداد شب بیشتری (بیشتر از 14 روز ) را در مالزی بخواهید بمانید باید حتما ویزا بگیرید.

مالزی کشوری اسلامی است ولی گردشگرانی که به مالزی سفر می‌کنند نیازی به رعایت الزامی حجاب ندارند. شما در مالزی هم با حجاب خواهید دید هم بدون حجاب.

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید