تور قسطی

تور لوکس ویتنام ویژه 19 شهریور

مدت تور:
10 شب و 11 روز از
تاریخ اعتبار:
از 01 خرداد تا 02 شهریور
قیمت تور:
2.490 دلار +69.990.000 تومان

تخفیف ویژه دلاری

کاملترین برنامه گشت

2 شب کشتی کروز

10 وعده غذا

Qatar Airways
هوایی

توضیحات

تورهای قسطی، راهی برای رویای سفر

سفر کردن، یکی از لذت‌های زندگی است. با سفر کردن، می‌توانیم جاهای جدید ببینیم، فرهنگ‌های مختلف را بشناسیم، از طبیعت زیبا لذت ببریم و خاطرات خوبی را بسازیم. اما متاسفانه، سفر کردن همیشه امکان‌پذیر نیست. گاهی اوقات، مشکلات مالی، مانع از تحقق رویای سفر می‌شوند. برای حل این مشکل، تورهای قسطی، یک راه حل عالی هستند.

تورهای قسطی، نوعی از تورهای مسافرتی هستند که می‌توانیم با پرداخت یک مبلغ پیش‌پرداخت، تور مورد نظرمان را رزرو کنیم و بقیه هزینه‌ها را به صورت اقساط ماهانه پرداخت کنیم. برای خرید تور اقساطی، نیازی به ضامن یا سفته نیست و فقط با ارائه چک، می‌توانیم تور را بخریم. تورهای اقساطی، برای تمامی مقاصد داخلی و خارجی قابل رزرو هستند و می‌توانیم از میان تورهای مختلف، توری را انتخاب کنیم که با بودجه و سلیقه مان همخوانی داشته باشد.

تورهای قسطی، یک فرصت برای کسانی است که عاشق سفر هستند ولی نمی‌توانند هزینه‌های سفر را یکجا پرداخت کنند. با تورهای قسطی، می‌توانیم رویای سفرمان را به واقعیت تبدیل کنیم و از سفر لذت ببریم. تورهای قسطی، راهی برای رویای سفر هستند.ما در آریسا پرواز برای تحقق بخشیدن به این رویا و حل این مشکل در تلاش هستیم تا با آسانترین روش و کمترین درصد کارمزد بتوانیم شرایطی را برای شما عزیزان فراهم نماییم تا بتوانید با آسودگی به سفر بروید و کم کم مبلغ سفرتان را طی مدتی که مورد نظر شما است پرداخت نمایید.

شرایط اقساط :

  •  سقف اقساط تا 100 میلیون تومان به ازای هر فرد ارائه دهنده چک
  •  ارائه چک ضمانت به مبلغ کل تور
  •  ارائه چک های صیادی قابل ثبت به نام یکی از مسافرین
  • مدت زمان اقساط ازحداقل 4 ماه تا حداکثر 12 ماه

 مدارک مورد نیاز:

  •  فرم پر شده تور‌های اقساطی به امضا رسیده توسط مسافر
  •  تحویل چک‌های صیادی ثبت شده با توجه به تعداد اقساط درخواستی 
  •  چک تضمین به مبلغ کل تور
  •  مدارک مورد نیاز سفر از قبیل (کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، پاسپورت و ...

بیشتر...

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید