SUN CITY HOTEL PATTAYA
درجه هتل :
موقعیت :
557 M.10 S Pattaya Rd, Pattaya City, Bang Lamung District, Chon Buri 20150, Thailand
درباره Sun City Pattaya Hotel پاتایا

هتل سان سیتی هتل پاتایا | SUN CITY HOTEL PATTAYA

با اقامت در هتل سان سیتی پاتایا از جاذبه های بسیاری که پاتایا ارائه می دهد، بهره ببرید.
هتل سان سیتی پاتایا خدمات بی عیب و نقص و تمامی امکانات ضروری را به مسافران ارائه می دهد. با Wi-Fi رایگان که در طول اقامت شما ارائه می شود، هرگز با مخاطبین خود بی ارتباط نباشید. اگر قصد دارید با ماشین شخصی برسید، از پارکینگ رایگان هتل، درست در محل، قدردانی خواهید کرد. این هتل خدمات پذیرش مانند انبار چمدان و صندوق امانات را برای راحتی میهمانان ارائه می دهد.
برای روزها و شب های تنبل، امکانات رفاهی داخل اتاق مانند نظافت روزانه به شما امکان می دهد از اتاق خود نهایت استفاده را ببرید.

هیچ چیز یک صبح را بهتر از یک صبحانه خوشمزه شروع نمی کند، که همیشه می توانید در هتل سان سیتی پاتایا از آن لذت ببرید.
هتل سان سیتی پاتایا امکانات تفریحی بسیار متنوعی را ارائه می دهد. روزهای تعطیل خود را درست با رفتن به اسپا و سونا به پایان برسانید. تعطیلات خود را درست با شیرجه زدن در استخر شروع کنید. دوستداران تناسب اندام که می خواهند در تعطیلات روتین خود را حفظ کنند، می توانند به مرکز تناسب اندام هتل مراجعه کنند.
در روزهای آفتابی با پیوستن به فعالیت های دنیای آب مانند ماهیگیری، به بهترین شکل خیس شوید. ورزش های آبی با قایق های ارائه شده توسط هتل سان سیتی پاتایا بسیار راحت هستند. در حالی که در هتل سان سیتی پاتایا در اتاق یوگا بازی می‌کنید، بدون سفر دور، سرگرمی آسان داشته باشید.

امکانات و خدمات هتل
مرکز تناسب اندام
صندوق امانات
پارکینگ رایگان
آسانسور
اینترنت بی سیم رایگان
میز جلو 24 ساعته
رستوران
استخر سرپوشیده
استخر روباز
ماساژ
خشکشویی
زبان انگلیسی
قوانین و مقررات


نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید