ماساژ  هتل کفالوکا
درجه هتل :
موقعیت :
Baris Manco Cad. No: 41 Akyarlar, 48960 Akyarlar, Turkey
درباره Kefaluka Resort بدروم

هتل کفالوکا ریزورت بدروم | Kefaluka Resort

هتل کفالوکا ریزورت بدروم مشرف به ساحل زیبای آکیارلار، مجموعه ای از اسپا و فعالیت های تفریحی را برای همه اعضای خانواده، همراه با یک ساحل سازمان یافته خصوصی و پارک آبی ارائه می دهد.

Kefaluka Resort  در کنار خلیج Akyarlar در Turgetreis واقع شده است. اتاق‌های متنوعی متناسب با نیازهای تعطیلات شما وجود دارد و هر کدام به زیبایی با مبلمان و امکانات مدرن تزیین شده‌اند. همچنین می توانید از مناظر زیبای دریای اژه، روستای آکیارلار و جزیره کوس بهره مند شوید.

کودکان پارک آبی با سرسره ها و استخر فعالیت را دوست خواهند داشت. در مرکز تناسب اندام پیشرفته کمی انرژی بسوزانید یا یک بازی تنیس انجام دهید. از فعالیت‌های ساحل خصوصی Kefaluka لذت ببرید یا به سادگی در اطراف یکی از استخرهای متعدد استراحت کنید.

از ماساژ آرامش بخش، درمان زیبایی لذت ببرید یا زمانی را در حمام آبگرم آرامش بخش بگذرانید. همچنین می توانید ایمیل های خود را با استفاده از دسترسی به اینترنت بی سیم رایگان بررسی کنید. اگر تعهدات کاری دارید، مرکز تجاری کاملا مجهز Kefaluka در اختیار شماست.

مهمانان می توانند در بار با نوشیدنی استراحت کنند و غروب خورشید را بر فراز دریای اژه تماشا کنند.

فرودگاه بدروم فقط 60 کیلومتر و مرکز تورگوتریس 11 کیلومتر فاصله دارد. اگر با ماشین سفر می کنید، از پارکینگ خصوصی رایگان در Kefaluka Resort بهره مند شوید.

امکانات و خدمات هتل
پارک آبی
قوانین و مقررات


نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید