AMBASSADOR TBILISI
درجه هتل :
موقعیت :
Shavteli Street N17, 0105 Tbilisi, Georgia
درباره Ambassadori Tbilisi تفلیس

هتل آمباسادوری تفلیس | Ambassadori Tbilisi Hotel

هتل آمباسادوری تفلیس، مروارید تفلیس، با اتاق‌های مجلل، حمام‌های مرمرین و فضای داخلی زیبای ایتالیایی در مرکز تاریخی، فرهنگی و شبانه تفلیس واقع شده است، جایی که همه چیز در کف دستان شما قرار دارد.

مبلمان هتل منحصراً برای سفیر تفلیس توسط فرانچسکو مولون ساخته شده است. 120 اتاق با سلیقه تزئین شده که از این تعداد 84 اتاق در قسمت جدید و فوق لوکس ساختمان واقع شده است. استخر و اسپا سرپوشیده فانتزی، سالن بدنسازی، تراس آفتابگیر و سونا، انواع رستوران ها و کافه در فضای باز، سالن کنفرانس، پارکینگ اختصاصی، فروشگاه اختصاصی عطر - آروماتک، فروشگاه استفانو ریچی و کازینو VIP تجربه ای فراموش نشدنی را برای مهمانان هتل رقم می زند.

هر اتاق دارای تلویزیون صفحه تخت است. برخی از واحدها دارای یک قسمت نشیمن برای راحتی شما هستند. یک دستگاه قهوه ساز در اتاق پیدا خواهید کرد. هر اتاق مجهز به حمام اختصاصی است. برای راحتی شما، در حمام دمپایی پیدا خواهید کرد.

پذیرش 24 ساعته و فروشگاه در این ملک وجود دارد.وای فای رایگان در همه اتاق ها موجود است.

هتل کرایه ماشین نیز ارائه می دهد. میدان آزادی 5 دقیقه پیاده و تئاتر روستاولی 900 متر با هتل فاصله دارد. نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه بین المللی تفلیس است که 13 کیلومتر با ملک فاصله دارد.

طبق بررسی های مستقل، این قسمت مورد علاقه مهمانان ما از شهر تفلیس است.

امکانات و خدمات هتل
BAR
SPA
قوانین و مقررات


نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید