بازار گردی

دسته بندی ها

سوغاتی های ترکیه

سوغاتی های ترکیه

بهترین سوغاتی های ترکیه چیست؟ از ترکیه چی بخریم؟ مهم ترین سوغات کشور ترکیه چه می باشد؟ تور ترکیه یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری در ایران است که به خاطر نزدیکی فاصله و فرهنگ ما به این کشور مورد توجه قرار دارد، یکی از مهمترین جذابیت های توریستی ترکیه، میزبانی از بازارها و مغازه هایی است که انواع محصولات محلی و سنتی را به فروش می رسانند. این محصولات، که به عنوان "سوغات" شناخته می شوند، شامل انواع غذاهای محلی، صنایع دستی، لباس های سنتی و محصولات دیگری هستند که نمایانگر فرهنگ و هنر مردم این کشور می باشند.

مشاهده
سوغاتی های ژاپن

سوغاتی های ژاپن

آیا می خواهید با سوغاتی های ژاپن آشنا شوید؟ بهترین سوغاتی ژاپن چیست؟ در مقالات قبلی به معرفی مکان های گردشگری ژاپن پرداختیم و حالا قصد داریم در این مطلب، سوغاتی های کشو ژاپن را به شما معرفی کنیم. ژاپن یکی از مقاصد گردشگری محبوب جهان شناخته می شود و با فرهنگ و تاریخ غنی خود، هنرهای سنتی، غذاهای متنوع و سوغاتی های منحصر به فرد، گردشگران را به خود جذب می کند. سوغاتی های ژاپن نمایانگر زیبایی و زندگی مردم این کشور است و هر کدام داستان خاص خود را دارند.

مشاهده
سوغاتی های ویتنام

سوغاتی های ویتنام

اگر می خواهید با سوغاتی های ویتنام آشنا شوید این مطلب را تا انتها بخوانید، ویتنام یکی از کشورهای زیبا و پرجذاب در آسیا است که با فرهنگ غنی و تاریخ باستانی خود، گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. علاوه بر جاذبه های تاریخی و طبیعی، ویتنام همچنین با سوغاتی های خود شهرت دارد که گردشگران از سراسر جهان به دنبال آن ها می آیند.

مشاهده
مسجد سلطان احمد

مسجد سلطان احمد

مسجد آبی در استانبول که با نام رسمی آن، مسجد سلطان احمد (به ترکی: Sultan Ahmet Camii) نیز شناخته می شود

مشاهده
جزیره ی زیبای بیوک آدا در استانبول

جزیره ی زیبای بیوک آدا در استانبول

یکی از زیباترین دیدنی های استانبول که در مجموعه جزایر پرنس قرار دارد جزیره بیوک آدا میباشد

مشاهده
برج ساعت آنتالیا

برج ساعت آنتالیا

برج ساعت جزء برج های هشتادگانه آنتالیا قدیم به شمار می آید.

مشاهده
شهربازی هالیوودی موشن گیت دبی

شهربازی هالیوودی موشن گیت دبی

این مجموعه با الهام از فیلم ها و انیمیشن های هالیوودی ساخته شده است و یکی از زیباترین و فانتزی ترین مراکز تفریحی دبی میباشد

مشاهده
امارات مال

امارات مال

این مرکز خرید عظیم ترکیبی از برندهای لوکس مانند Christian Louboutin و مارک‌های متوسط ​​مانند DKNY دارد.

مشاهده
مرکز خرید ابن بطوطه

مرکز خرید ابن بطوطه

.مرکز خرید ابن بطوطه یکی از جالبترین مراکز خرید سطح شهر محسوب می شود

مشاهده