ویزای تاجیکستان

ویزای الکترونیکی تاجیکستان

ویزای الکتر ونیکی تاجیکستان چیست ؟...

مشاهده

توضیحات


شرایط دریافت ویزای تاجیکستان توریستی

بر اساس سیاست های دولت تاجیکستان مانند سایر کشورهای دنیا، هر فردی از هر نقطه ای از زمین که قصد سفر به این کشور را داشته باشد، باید مجوز ورود در قالب ویزا دریافت نماید.البته شهروندان برخی کشورها که شامل بلاروس، قرقیزستان، گرجستان، مولداوی، روسیه، اوکراین، ارمنستان، آذربایجان و ازبکستان به اشکال مختلف به صورت نامحدود، 3 ماه و 1 ماه می توانند بدون ویزا وارد این کشور شوند.ویزاهای تاجیکستان شامل انواع گوناگونی می شوند. از جمله آن ها ویزای توریستی تاجیکستان، ویزای تجاری، ویزای خصوصی، ویزای سرمایه گذاری،ویزای کاروویزای تحصیلی هستند.

���� اطلاعات کلی از سفارت تاجیکستان در تهران

  • آدرس: تهران، ضلع شمالی کاخ نیاوران، خیابان شهید زینعلی، کوچه سوم، پلاک ۱۰
  • تلفن: ۲۲۸۳۴۶۵۰ و ۲۲۸۰۹۲۲۹۹
  • ساعات کار سفارت تاجیکستان در تهران: هر روز به جز جمعه‌ ها و شنبه ‌ها از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۷:۳۰ عصر

✅ چه مدارکی برای اخذ ویزای تاجیکستان نیاز داریم؟

  • برگه تکمیل شده درخواست ویزا
  • دو قطعه عکس (همانند عکس های پاسپورت)
  • پاسپورت (حداقل 7 ماه از تاریخ خروج اعتبار داشته باشد و حداقل دو صفحه خالی برای لیبل ویزا داشته باشد)
  • کپی اولین صفحه پاسپورت.
  • برگه معرفی نامه از محل کار و یا از آژانس هواپیمایی .
  • اگر از طرف شرکتی خاص به تاجیکستان دعوت شده اید باید دعوت ‌نامه از وزارت امور خارجه تاجیکستان یا وزارت امور داخلی هم جزو مدارکتان باشد.
  • ارائه ی نامه ای از طرف والدین برای کودکان کمتر از ۱۶ سال، به مهر و امضای دفتر اسناد رسمی که ثابت می کند کودکان همراه والدین هستند.

البته ما شرایط و مدارک را برای شما مسافرین عزیز آسان تر کرده ایم برای دریافت مشاوره ی رایگان با کارشناسان ما با شماره ی 02157758 تماس حاصل فرماایید

✅ ویزای الکترونیکی تاجیکستان

به تازگی و از اول ژوئن سال ۲۰۱۶ پرتال جدیدی برای صدور ویزای الکترونیکی شروع به فعالیت کرده است. اگر می خواهید برای کار یا گردش به تاجیکستان بروید با این پرتال به راحتی می توانید فرم را پر کنید و بدون اینکه به کنسولگری بروید ویزای الکترونیکی را تحویل بگیرید. کافیست اطلاعات لازم را ارائه دهید و مبلغ را با کارت بانکی پرداخت کنید تا ویزای الکترونیکی به ایمیل شما ارسال شود. و در صورت رد درخواست این مبلغ قابل برگشت نیست. باید پرینت این ویزا را به همراه مدارک سفر در هنگام گذشتن از مرز ارائه دهید. اعتبار این ویزا ۹۰ روز است اما بیشتر از 30 روز نمی توانید با آن در تاجیکستان اقامت داشته باشید. این ویزا تمدید شدنی نیست برای سهولت در دریافت ویزا ما به شما پیشنهاد می دهیم که ویزای الکترونیک را انتخاب نمایید آریسا پرواز به صورت مستقیم با کمترین هزینه ویزای تاجیکستان را برای شما صادر می نماید تا به توانید در ارامش کامل از تور تاجیکستان لذت ببرید .


انواع ویزاقیمتمدت زمان
ویزای نرمال لیبل50 دلار10 تا 15 روز کاری
ویزای فوری 80 دلار1 تا 3 روز کاری
ویزای الکترونیک100 دلار1 تا 3 روز کاری

پرسش و پاسخ

هر آنچه که باید بدانی!

برای ویزای لیبل، حضور در سفارت و کنسولگری لازم است همینطور انگشت نگاری انجام می شود ولی برای ویزای الکترونیک یا ویزای آنلاین تاجیکستان نیازی به انگشت نگاری نیست

خیر ، ویزای توریستی قابل تمدید نیست و بعد از پایان مدت زمان اقامت باید به کشور مبدا بازگشته و مجدد برای صدور ویزا اقدام کنید.

سه تا پنج روز کاری زمان لازم دارد.

ویزای توریستی برای گردش و مسافرت تفریحی ارائه می‌شود.