تور موریس

جزیره موریس کجاست؟

کشور موریس جزیره ایست در شرق قاره آفریقا و در اقیانوس هند واقع شده است.این جزیره بنام جمهوری موریس معروف می باشد.این جزیره زیبا به سواحل زیبا و رویاییش معروف می باشد.این جزیره مقصدی ایده آل برای گذراندن تعطیلات و ماه عسل بشمار می رود.این کشور جزیره ای آتشفشانی با تالاب ها و سواحلی پوشیده از نخل می باشد و جاذبه های آبی و مرجان ها و صخره های آبی آن آنقدر چشم نواز است که غواصان از سراسر دنیا جهت غواصی به این مکان زیبا سفر می کنند.

 تور موریس

تور موریس بدلیل ساحلی بودن این مکان جزو تورهای پرطرفدار بحساب می آید و همچنین بدلیل اینکه سفر به این کشور نیاز به ویزای سختی ندارد و صدور آن بصورت فرودگاهی انجام می پذیرد سفر به این مکان را راحت تر کرده و مسافران می توانند هر موقع از سال که بخواهند به این کشور سفر کرده و از طبیعت و تفریحات بکر آن لذت ببرند.

 جاذبه های گردشگری موریس

موریس علاوه بر سواحل شنی سفید و زیبای خود طبیعت سرسبز و غیر منتظره ای دارد. از جنگلهای حفاظت شده گرفته تا کوه ها و مکان های استثنایی که هر توریستی را به خود جذب خواهد کرد.
باغ گیاه شناسی  pamplemousses یکی از مواردی است که در طول سفر به موریس باید از آن دیدن کرد.همچنین غارهای pont bon dieu  از زیبایی های بی نظیر این کشور بشمار می رود
چامارل یکی از روستاهای حفاظت شده موریس می باشد که از مکان های پربازدید این کشور محسوب می شود.آبشار روچستر در جنوب این کشور نیز مکانی جذاب و دیدنی بحساب می آید.
از دیگر جاذبه های این کشور زیبا می توان به ساحل لومورن، شهرهای کیورپایپ ، فلوریل و فینیکس و همچنین مرکز خرید باگاتل اشاره کرد.مسجد جوماه که قدمتی حدود 175 ساله دارد، قصر یورکا و شهر بندری پورت لوییس از دیگر جاذبه های گردشگری این جزیره زیبا می باشد.

پروازهای موریس

تاکنون پرواز مستقیمی از مبدا ایران به جزیره موریس وجود نداشته است و پروازهای امارات، ترکیش و قطری و دیگر پروازها بصورت کانکشن به موریس پرواز می کنند اما با رایزنی های صورت گرفته به زودی پروازهای مستقیم از ایران به موریس برقرار خواهد شد.

6LeR60ceAAAAAASIqUfegc5OS1-9h1Z1wJkbEIJb