تور ترکیبی مالزی

توضیحات

تور ترکیبی مالزی【قیمت تورهای ارزان و لحظه آخری】

تورترکیبی مالزی ⭐ راهنمای خرید و رزرو ارزان‌ترین تورهای ترکیبی مالزی لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت تورها همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

 تور ترکیبی مالزی یعنی چی؟

به تورهایی که با شهر کوالالامپور پایتخت مالزی ترکیب می‌شوند تورهای ترکیبی مالزی گفته می‌شود. در ادامه تمامی شهرهایی که با شهر کوالالامپور ترکیب می‌شوند و تور ترکیبی مالزی را شکل می‌دهند. برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد اما علت اینکه تورهای مالزی را به صورت ترکیبی می‌بندیم به چند دلیل است. یکی از مهم‌ترین دلیل‌ها دیدن شهرهای بی نظیر و پرجاذبه‌ی مالزی است که حتما توصیه می‌کنیم برای سفر به مالزی حتما از پکیج‌های ترکیبی استفاده کنید. دلیل دیگر قیمت مناسب تر تورهای ترکیبی است. اگر تورها را به صورت 7 شب برای مثلا لنکاوی ببندیم مبلغ تور خیلی گران‌تر از تور ترکیبی کوالالامپور و لنکاوی می‌شود که به همین دلیل تورهای ترکیبی از طرفداران بیشتری برخوردار است. تورهای ترکیبی مالزی و کشورهای دیگر برای این است که قیمت مناسب‌تری را شما پرداخت نمایید و از زیبایی‌های کشورهای دیگر هم استفاده کنید. یکی از تورهای ترکیبی پرطرفداری که مسافران زیادی هر ساله با این روش سفر می‌کنند تور ترکیبی کوالالامپور .سنگاپور است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با توهای ترکیبی مالزی آشنا کنیم


✔تور کوالالامور + پنانگ

 یکی از استان‌های کشور مالزی و نام جزیره تشکیل دهنده آن است که جز مقاصد اصلی گردشگران خارجی محسوب می‌شود. موقعیت جغرافیایی پنانگ بسیار ویژه و خاص است تا جایی که آن را مروارید شرق نیز نامیده‌اند. جنگل‌های استوایی این جزیره زیبا بهشت ماجراجویان است و ماسه‌های طلایی در سواحل آن هر بیننده‌ای را جادو می‌کند. شک نکنید طی سفر برای تفریح در این جزیره با کمبود زمان مواجه خواهید شد. پنانگ با تهران در حدود 4’.30” فاصله زمانی دارد و فاصله هوایی آن نیز بر پایه 7 ساعت محاسبه می‌شود. اختلاف ساعت مذکور تا حدودی مشکلاتی را برای گردشگران به دنبال خواهد داشت اما نهایتا به راحتی با شرایط زمانی جدید کنار خواهید آمد.

✔تور کوالالامپور + لنکاوی

 مجمع الجزایری تشکیل شده از تقریبا صد جزیره است و در محل برخورد تنگه مالاکا با آب‌های دریاهای آندامان قرار دارد. لنکاوی در زبان محاوره مالایی به معنی عقاب قهوه‌ای است. جالب است بدانید بیشتر جزیره‌‌های لنکاوی از جنگل‌های انبوه پوشیده شده و برای سکونت مناسب نیستند. در گذشته این جنگل‌ها به دلیل تو در تو بودن مکان‌های مناسبی برای دزدان دریایی بودند. با این وجود برخی به مکان‌هایی عجیب تبدیل شده‌اند که باعث جذب بازدید کنندگانی از سراسر جهان شده است. مجمع الجزایری تشکیل شده از تقریبا صد جزیره است و در محل برخورد تنگه مالاکا با آب‌های دریاهای آندامان قرار دارد. لنکاوی در زبان محاوره مالایی به معنی عقاب قهوه‌ای است. جالب است بدانید بیشتر جزیره‌های لنکاوی از جنگل‌های انبوه پوشیده شده و برای سکونت مناسب نیستند. در گذشته این جنگل‌ها به دلیل تو در تو بودن مکان‌های مناسبی برای دزدان دریایی بودند. با این وجود برخی از جزایر لنکاوی به مکان‌هایی عجیب تبدیل شده‌اند که باعث جذب بازدید کنندگانی از سراسر جهان شده است.

✔تور کوالالامپور + سنگاپور

  سنگاپور کشوری کوچک است که از چندین جزیره تشکیل شده است. یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می‌شود. مردم این کشور فرهنگی خاص دارند. سنگاپور می‌تواند درس صداقت و درستی به جهانیان بدهد. این شهر و کشور کمترین آمار فساد را میان کشورهای آسیایی دارد و رتبه‌ی او در آمار جهانی جایگاه پنجم است. در سنگاپور اگر در حین آدامس جویدن پلیس دیدید دست نگه دارید یا این که هیچ وقت در این کشور آدامس نجوید! در حال حاضر جویدن آدامس در سنگاپور ممنوع است مگر این که با نسخه‌ی پزشک باشد. گزارشگران بدون مرز که یک سازمانی است که آزادی مطبوعات را در کشورهای مختلف ارزیابی می‌کند وضعیت خوبی در سنگاپور ندارد. آن‌ها به آزادی مطبوعات در سنگاپور از میان ۱۸۰ کشور رتبه‌ی ۱۵۳ داده‌اند.

بیشتر...

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید