تورهای داخلی

 

ایران

امروزه و با توجه به اطلاعات در دسترس، شاید کمتر کسی از جامعه جهانگردان را بتوان پیدا کرد که علاقه ای به مسافرت و دیدار از مکان های گردشگری ایران عزیز و زیبا را نداشته باشد. کشور ما به دلیل داشتن جاذبه های تاریخی، فرهنگی و اجتماعی، و همچنین طبیعت بکر و منحصر بفرد، از دیرباز همواره به عنوان یک مقصد گردشگری هیجان انگیز شناخته شده است.

با اینکه این شرایط، موجب رونق صنعت توریسم و گردشگری ایران شده است اما هنوز راه بسیار زیادی برای توسعه ی این صنعت و شکوفایی آن باقی مانده است. حال به نظر شما برای کمک به گردشگری ایران چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

البته بهتر است ابتدا خودمان با جاذبه ها و مکان های گردشگری ایران و ویژگی های هر کدام از این جاذبه ها آشنا شویم و سپس آنها را به دیگران معرفی کنیم. طبق تحقیقات به عمل آمده، معرفی سینه به سینه یا دهان به دهان یکی از موثرترین روش های تبلیغ شناخته شده است.

در این مقاله و مقاله های آتی می خواهیم به صنعت گردشگری و مکان های گردشگری ایران بپردازیم و ویژگی ها و نکات آن را با هم مرور کنیم. شما هم اگر به این موضوع علاقه مند هستید همراه جامونه باشید و برای کسانی که تمایل به آشنایی با این تفریح پر سود و کم هزینه را دارند، لطفاً این مقاله های مفید را به اشتراک بگذارید.