تورهای امارات متحده عربی

  به طور کلی دبی یکی از گران‌ترین شهرهای جهان محسوب می‌شود اما با این وجود می‌توانید با بودجه‌ای محدود هم از سفر به این مقصد توریستی لذت ببرید. از آنجایی که این شهر میزبان اکسپو ۲۰۲۰ است، هتل‌های زنجیره‌ای مانند Rove و Hilton Garden Inn از رونق خوبی برخوردار هستند.بر خلاف کلیشه‌های موجود، موارد بیشتری از آسمانخراش‌ها و مراکز خرید در دبی دیده می‌شود. اگر خوب نگاه کنید می‌توانید فرهنگی غنی مرکب از سنت‌های اسلامی و بادیه نشینی عربی را بیابید.

ن تفکر که اقتصاد این شهر صرفا وابسته به نفت است را دور بیندازید. دبی با موفقیت با استفاده از سرمایه‌های نفتی به یک مرکز پر رونق حمل و نقل، تجارت و امور مالی و گردشگری بین‌المللی تبدیل شده است.

دولت‌مردان این شهر در همکاری با شرکت‌های تراز اول دنیا در زمینه تکنولوژی سعی دارند اتومبیل‌های خودران، پرواز تاکسی‌های هوایی بدون سرنشین و چاپ سه بعدی اعضای حیاتی بدن انسان را در دبی راه‌اندازی کنند.

اماکن تفریحی

جدید ترین سورپرایز دبی

تاریخ: 1396/11/28
  ساختمانی به شکل قاب عکس با روکش طلا که به بزرگترین قاب عکس دنیا معروف شده است.

معرفی تاکسی های پرنده دبی

تاریخ: 1396/11/28

  دبی در اغلب اوقات سال هوایی گرم دارد به همین دلیل همیشه طی کردن مسافت هایی طولانی با اتومبیل و تاکسی در این شهر کمی کسل کننده بوده است.برای رفع این مشکل با آغاز سال 2017 مسئولیناین شهر اعلام کرده اند که به زودی در دبی وسیله ی نقلیه ی نوین و بی نظیری آغاز به کار خواهد کرد.

تاکسی های پرنده در واقع هواپیماهای تک سرنشین و کوچکی هستند که میتوانند به سرعت و با بهترین امکانات رفاهی و کیفیت،متقاضیان را از این سو به آن سوی شهر منتقل کنند.گفته شده که این هواپیماها تنها به اندازه ی یک اتومبیل معمولی فضا برای پارک نیاز دارد.