مطالب گردشگری جاذبه های گردشگری وارنا

جنگل ساخته شده از سنگ

تاریخ: 1397/02/09
یک پدیده منحصر به فرد طبیعی، واقع در 18 کیلومتری غرب وارنا، بازدید از این جنگل فقط در تابستان امکان پذیر است. دارای پدیده های شگفت انگیز از بقایای ما قبل تاریخ و ستونهای سنگی 5 الی 6 متری است که بینندگان را مات و مبهوت می کند.

باغ دریایی (Sea Garden)

تاریخ: 1397/02/09
در بزرگترین شهر بندری بلغارستان در وارنا قرار دارد. این پارک عمومی به عنوان قدیمی ترین پارک بلغارستان شناخته شده است، این شهر که واقع در امتداد ساحل دریای سیاه می باشد، جاذبه های توریستی مهم و دارای بناهای یادبود ملی بسیاری می باشد. 

پارک جاذبه ها (Aquapolis)

تاریخ: 1397/02/09
زیباترین پارک آبی شرق اروپا و اولین پارک آبی در بلغارستان، طراحی شده به سبک منحصر به فرد موریس و مدیترانه ایی. این پارک آبی زیبا در بخش شمال غربی ساحل توریستی golden sands، در جاده اصلی از سمت ساحل توریستی rivera به سمت ساحل albena واقع شده است. پارک آبی Aquapolis در منطقه جنگلی وارنا قرار دارد و منظره ی زیبای دریا و تمامی ساحل توریستی از این پارک قابل مشاهده است.

تور کشتی دزدان دریایی

تاریخ: 1397/02/09
این تور به مدت 4 ساعت بوده و شما سوار بر کشتی دزدان دریایی و پوشیدن لباسهای آنها خود را در سالهای گذشته ایی که دزدان سلطان دریاها بودند حس می کنید.

بالچیک (Balchik)

تاریخ: 1397/02/09
تفرجگاهی کوچک در شمال ساحل دریای سیاه، بنیان شده در قرن پنجم قبل از میلاد، بالچیک امروزه مشهور است به عنوان اقامتگاه ییلاقی ملکه ماریا، ملکه فقید رومانی، عمارت آن ترکیبی از گلچین سبکهای شرقی و اروپایی، با بوستانهای جذاب با بیش از 600 گونه گیاهان نادر و کمیاب در سراسر جهان.

سواحل ماسه های طلایی (Golden Sands)

تاریخ: 1397/02/09
در شمال وارنا، سرزمین ماسه های طلایی که به واقع مروارید سواحل دریای سیاه محسوب می شود به لطف پوشش گیاهی بی نظیر و سواحل نیلگون و وجود ماسه های طلایی رنگ، سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان است. وجود امکانات مدرن تفریحی، هتلهای لوکس و منحصر به فرد در قلب جنگل و کنار ساحل تابلوی بی نظیری از یک منطقه توریستی بوجود آورده و هر فردی در هر سنی از کودکان تا سالخوردگان می توانند از یک سفر خاطره انگیز و عالی برخوردار شوند.