02186027308

وارنا

  وارنا سومین شهر بلغارستان از لحاظ وسعت می باشد. این شهر یکی از جذاب ترین شهرهای ساحلی دریای سیاه می باشد که از هر سال گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان به سمت خود می کشد.وارنا ترکیبی از یک شهر بندری و تفرجگاه ساحلی می باشد.سواحل ماسه های طلایی حتما یکی از شگفت آورترین جذابیت های این شهر می باشد.در اطراف وارنا هم جاذبه هایی زیبا وجود دارد از جمله ساحل کنستانتین و شهر جذاب بالچیک . وارنا را ( مروارید سیاه) می نامند.وارنا دارای آب و هوای قاره ای است و معمولا در تابستان متوسط دمایی این شهر 30 درجه سانتی گراد می باشد. حدفاصل ماه های تیر تا مهر بهترین زمان برای سفر به این شهر می باشد.
اماکن تفریحی

سواحل ماسه های طلایی (Golden Sands)

تاریخ: 1397/02/09
در شمال وارنا، سرزمین ماسه های طلایی که به واقع مروارید سواحل دریای سیاه محسوب می شود به لطف پوشش گیاهی بی نظیر و سواحل نیلگون و وجود ماسه های طلایی رنگ، سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان است. وجود امکانات مدرن تفریحی، هتلهای لوکس و منحصر به فرد در قلب جنگل و کنار ساحل تابلوی بی نظیری از یک منطقه توریستی بوجود آورده و هر فردی در هر سنی از کودکان تا سالخوردگان می توانند از یک سفر خاطره انگیز و عالی برخوردار شوند.

بالچیک (Balchik)

تاریخ: 1397/02/09
تفرجگاهی کوچک در شمال ساحل دریای سیاه، بنیان شده در قرن پنجم قبل از میلاد، بالچیک امروزه مشهور است به عنوان اقامتگاه ییلاقی ملکه ماریا، ملکه فقید رومانی، عمارت آن ترکیبی از گلچین سبکهای شرقی و اروپایی، با بوستانهای جذاب با بیش از 600 گونه گیاهان نادر و کمیاب در سراسر جهان.

تور کشتی دزدان دریایی

تاریخ: 1397/02/09
این تور به مدت 4 ساعت بوده و شما سوار بر کشتی دزدان دریایی و پوشیدن لباسهای آنها خود را در سالهای گذشته ایی که دزدان سلطان دریاها بودند حس می کنید.

پارک جاذبه ها (Aquapolis)

تاریخ: 1397/02/09
زیباترین پارک آبی شرق اروپا و اولین پارک آبی در بلغارستان، طراحی شده به سبک منحصر به فرد موریس و مدیترانه ایی. این پارک آبی زیبا در بخش شمال غربی ساحل توریستی golden sands، در جاده اصلی از سمت ساحل توریستی rivera به سمت ساحل albena واقع شده است. پارک آبی Aquapolis در منطقه جنگلی وارنا قرار دارد و منظره ی زیبای دریا و تمامی ساحل توریستی از این پارک قابل مشاهده است.
اماکن تاریخی

جنگل ساخته شده از سنگ

تاریخ: 1397/02/09
یک پدیده منحصر به فرد طبیعی، واقع در 18 کیلومتری غرب وارنا، بازدید از این جنگل فقط در تابستان امکان پذیر است. دارای پدیده های شگفت انگیز از بقایای ما قبل تاریخ و ستونهای سنگی 5 الی 6 متری است که بینندگان را مات و مبهوت می کند.