02186027308

مسکو + سنت پترزبورگ

   سن پترزبورگ از بزرگترین و مهمترین مکان های دیدنی روسیه است. این شهر چنان مجموعه ­های ارزنده­ ای را در خود جا داده است که همه­ ساله گردشگران زیادی را چه در قالب تور روسیه و چه به صورت مستقل به روسیه می­ کشاند، در این مطلب بهترین مکان­ های دیدنی سن پترزبورگ روسیه را پیشنهاد می­ کنیم تا در برنامه سفرتان بگنجانید.
رستوران ها

کافه استول

تاریخ: 1396/11/18
این کافه به صورت زنجیره ای است که فعالیتش را در سال 2002 آغاز کرد. کافه استول در حال حاضر، شعبات زیادی در سن پترزبورگ و شهرهای دیگر دارد. 
راز موفقیت این ترکیب فضای جذاب مدرن با معماری قرن نوزدهم روسیه است. 
پذیرایی این کافه شامل انواع قهوه، انواع کیک پای روسی و کیکهای تازه است. 
اماکن تاریخی

کاخ کرملین

تاریخ: 1396/11/18
هسته مرکزی شهر مسکو ارگ یا کرملین آن است که در قرن پانزدهم درکرانه شمالی رود مسکو ساخته شده و شامل تعدادی کاخ و کلیسا است 
کرملین مثلث‎شکل با جهت شمالی دارای ضلع‎هایی به طول 750 متر است. کرملین را واقعاً می‎توان از هر نظر، سمبولیک، تاریخی، استراتژیکی و قلب مسکو نامید.
بزرگترین کلیسای کرملین مسکو، کلیسای جامع اوسپنسکی است که طی سال‎های 1475 تا 1479 ساخته شده و تزارها در آنجا تاجگذاری می‎کردند.
احداث کرملین در تاریخ 19 ژوئیه سال 1485 پایان یافت. ابتدا دیوار آجری کرملین در کنار رودخانه مسکو بنا شد، زیرا همانا از آنجا تاتارها اغلب حمله می‎کردند.
تمام عملیات ساختمانی 10 سال به طول انجامید. کرملین جدید را روی کرملین قدیم که از سنگ سفید بود بنا کردند. دیوارهای قبلی را در حد امکان باقی گذاشتند فقط دور آنها را دیوارهای آجری کشیده و آنها را بلندتر و ضخیم‎تر و محکم‎تر کردند.