02186027308

تورهای مالزی

  

در قاره آسیا کشورهای بسیار زیبایی وجود دارند که هر یک سعی می کنند با فراهم کردن امکانات و شرایط لازم، گردشگران بیشتری را به سمت خود بکشانند. از جمله بهترین کشورها در این زمینه، می توان به چین و ژاپن اشاره نمود. یکی دیگر از کشورهایی که توانسته جایگاه خود را بیابد، مالزی است.

این سرزمین با طبیعت زیبا و جشنواره های مختلفی که هر ساله برگزار می کند، توریست های زیادی را به خود جذب می نماید. مذهب رسمی مالزی اسلام است و ۶۰ درصد جمعیت آن را مسلمانان تشکیل می دهند. این کشور در زمینه اقتصادی نیز وضعیت مطلوبی دارد و توانسته در بازارهای جهانی موفق ظاهر شود.

اماکن تفریحی

برجایا هیل کوالالامپور

تاریخ: 1396/11/18
برجایا هیل کوالالامپور در فاصله 1 ساعتی مرکز شهر واقع شده است . برجایا هیل یک دهکده دنج و آرام و رومانتیک با خانه هایی فوق العاده زیبا است که ادغام شده چند فرهنگ از جاهای مختف دنیا می باشد . این منطقه حدود 800 هکتار پهنا دارد . در برجایا هیل دهکده فرانسوی وجود دارد که شبیه به قرن 18 میلادی فرانسه می باشد . بالاتر از دهکده فرانسوی , یک دهکده ژاپنی وجود دارد که برگرفته از بوداییان ژاپن است .

پارک تامان لاگندا

تاریخ: 1396/11/18
پارک تامان لاگندا یکی از زیباترین جاذبه های توریستی و گردشگری شهر لنکاوی می باشد . این پارک به شکل سنتی طراحی شده است که در منطقه کوآ جتی واقع شده . برای رفتن به پارک می توانید از ماشین های برقی استفاده کنید . نزدیک این پارک یک موزه در فضای باز تعبیه شده است که روبه روی اسکله کوآ قرار دارد . پارک تامان لاگندا 17 مجسمه رنگی دارد که همگی از افسانه های کشور مالزی الهام گرفته اند . بازدید کنندگان برای ورود به پارک باید بلیط خریداری کنند . در نزدیکی پارک نیز فروشگاه های زیادی فعالیت می کنند که مواد غذایی و نوشیدنی های مورد نیاز توریست ها را عرضه می کنند . این پارک همه روزه از ساعت 09:00 صبح تا 19:00 عصر فعالیت می کند .

باغ پرندگان kl کووالالامپور

تاریخ: 1396/11/28
این پارک که در محیط آرام Lakr Garden واقع شده دارای بیش از ۳۰۰۰ نوع پرنده از ۲۰۰ گونه مختلف است.

تلکابین لنکاوی

تاریخ: 1396/11/28
تلکابین لنکاوی یکی جاذبه های زیبای جزیره لنکاوی می باشد که این تلکابین در 15 دقیقه به بالای کوه مات سینکانگ می رسد.